“Zaraza 2011”

Savaitgalį Zarasuose jau septintą kartą vyko tarptautinis lėkščiasvydžio turnyras „ZARAZA 2011“

Kasmetinis turnyras „Zaraza“ šiemet vėl sukvietė disko mėtymo entuziastus iš Lietuvos ir kaimynų. Šis turnyras išsiskiria savo data, dažniausiai tai būna vienas pirmiausias lauko turnyrų. Šiemet dalyvavo viso 13 ekipų.

Atvirojoje (open) grupėje dalyvavo 7 komandos, o mišriojoje (mix) 6 komandos. Atvirojoje grupėje pirmąją vietą iškovoje Latvijos nacionalinės rinktinės antroji komanda, finale nurungę komandą iš Trakų Vokės „Vorai“. Trečia ekipa pasidabinusi medaliais tapo Vilniaus komanda „Zepps“, mažajame finale nurungę Latvijos nacionalinės rinktinės pirmąją komandą.

Mišriojoje (mix) grupėje Lavijos komandoms sekėsi taip pat gerai. Finale kovoje dvi latvių komandos „Ultimate Decision” ir „Night Lights“. Šioje dvikovoje „Night Lights“ komanda pasirodė pajėgesnė. Trečią vietą iškovojo klaipėdiečiai „Marių Meškos“ ir šia pergale parodė, kad šiuo metu tai stipriausia Lietuvos mišri komanda. Mažajame finale meškos žaidė žaidė su komanda iš Vilniaus „MIXtūra“.

Žaidimo dvasios (SOTG) prizą atvirąjame divzione pelnė antroji latvių nacionalinė rinktinė, o mišriąjame divzione – „Bubblicious“,… vėl niekas negalėjo prilygti bubblėms 🙂