4 Fun, Tournaments

Garuojantys Diskai HAT 2012 (rezultatai)

Naujų, 2012, metų pirmąją dieną Klaipėdoje pirmą kartą vyko “Garuojančių diskų” ultimeito 3×3 HAT salės turnyras. Turnyre dalyvavo keturios komandos. Žaidžiama be ‘pullų’, metamas tik pirmasis ‘pulas’. Pelnius tašką besiginančioji komanda paima diską ir iškarto pradeda savo ataką. Vieno žaidimo trukmė 15 minučių ir pasibaigus laikui žaidimas yra stabdomas ir fiksuojamas rezultatas. Turnyre buvo žaidžiama dviejų ratų sistema, tad žaidimo komandoms tikrai netrūko 🙂

“Garuojančių diskų” turnyro metu nesustabdoma buvo komanda “Skraidukai”, kuri per šešias varžybas nė karto nepajuto pralaimėjimo skonio. “Skraidukų” komanda užėmė pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Antrąją vietą turnyrinėje lentelėje taip pat labai tvirtai užsiėmė komanda “Metaliniai batai II”, kurie buvo palaužti tik čempionų komandos. Kiek sudėtingesnė situacija buvo su likusiomis dviejomis komandomis “deganti sofa” ir “močiutės skanūs blyneliai”, kurios turnyrinėje lentelėje surinko po tiek pat pergalių ir pralaimėjimų. Komandų tarpusavio sužaistų rungtynių rezultatai buvo vienodi ir tik vieno taško persvara tarpusavio komandų akistatoje (9:11 ir 12:9), komandai “deganti sofa” pavyko pelyntyi trečiąją vietą ir pasidabinti medaliais, tuo tarp komandai “močiutės skanūs blyneliai” teko tenkintis ketvirta vieta.

     

Turnyro “Garuojantys diskai” naudingiausio žaidiėjo (MVP) apdovanojimas atiteko Redui Vasiljevui iš komandos “Skraidukai” surinkusiam 61 naudingumo taškus (41 metimas ir 20 pagavimų). Turnyro naudingiausia žaidėja mergina buvo Deimantė Norkutė iš komandos “Metaliniai batai II”, kuri surinko 49 naudingumo taškus (27 metimai ir 22 pagavimai) ir artimiausią konkurentę aplenkė net dešimčia taškų.

Didžiausia konkurencija buvo tarp komandų siekiančių žaidimo dvasios apdovanojimo. Visos keturios komandos buvo labai gerta viena kitos ir didžiausias skirtumas tarp komadų aukščiausio ir žemiausio rezultato siekė vos vieną balą. Aukščiausią žaidimo dvasią parodė komanda “Skraidukai” surinkusi 16,66 balus. “Skraidukų” komanda surinko didžiausią apdovanojimų kiekį, t.y. užėmė primąją vietą, savo gretose turėjo naudingiausią turnyro žaidėją ir pelnė žaidimo dvasios apdovanojimą. Plojimai 🙂

“Garuojančių diskų” turnyras sutapo su mūsų, Klaipėdos ultimeito komandos “Marių Meškos”, antruoju gimtadieniu! Tikimasi, kad “Garuojančių diskų” naujametinis turnyras taps tradicija Klaipėdoje ir kiekvienais metais, sausio 1 dieną karštieji diskai pradės naujus metus.

Organizatorių teigia “kaip pradėsi naujus metus, tokie jie ir bus, tad pradėk juos teisingai – sportuodamas!”.

Turnyro rezultatai čia – Garuojantys diskai (rezultatai)

3 thoughts on “Garuojantys Diskai HAT 2012 (rezultatai)”

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s