Tournaments

“Trigubas smūgis HAT 2012”

Pirmąjį naujųjų metų savaitgalį, sausio 7d., Lietuvos ultimeito entuziastai susirinko “Vorų” gimtineje, Trakų Vokėje, Vilniuje, kur vyko jau ketvirtasis, kasmetinis, 3×3 HAT ultimeito salės į vieną zoną turnyras “Trigubas smūgis”.

Šį kartą turnyras sulaukė ypatingai didelio skaičiaus žaidėjų norinčių dalyvauti. “Trigubame smūgyje” tarpusavyje varžėsi 8 komandos su 41 žaidėju. Komandoų pavdinimai buvo įvairūs Ultimate frisbee žodyne sutinakmi terminai: Attack, Defense, Block, Catch,  Freestyle, Effect, Guts ir Discgolf. Didžioji dalis dalyvių, tai vietiniai, “Vorų” komandos žaidėjai, bei sportininkai iš kitų Vilniaus komandų, tačiau buvo svečių atvykusių ir iš Kauno ir net Klaipėdos.

Žaidimai vyko iki 5, bet ne daugiau negu 7 taškų. Vienų varžybų trukmė 10 minučių. Visos komandos turėjo po 6 žaidimus.

“Trigubas smūgis” pasižymi labai greitu ir intensyviu žadimu. Vieni žaidimai truko vos iki 5 minučių, kiti sugebėjo būti įtempti ir sunkūs ir įtraukiantys visą salę žiūrovų su milžinišku palaikymu.

“Trigubo smūgio” turnyro metu, kuris truko 6 valandas buvo išaiškintos stipriausios šio HAT turnyro komandos. III vietos medaliais pasidabino komanda “Defense” mažajame finale neįtikėtinai greitai laimėjusi prieš IV vietą užėmusią komandą “Guts” (5:1). Finalinės varžybos sukėlė daug aistrų, tačiau stipresni vis tiek buvo “Effect” komanda užėmusi I-ą vietą, kuri sulaužė “Catch” komandos viltis pasipuošti I vietos medaliais (5:3).
Visos dalyvavusios komandos, įskaitant ir laimėjusias medalius ir neiškovojusias medalių, gavo turnyro rėmėjų, TAFEL, įsteigtus prizus, tad nuskriautų neliko 🙂

Naudingiausi (MVP) “Trigubo smūgio” turnyro žaidėjai: tarp merginų naudingiausia buvo Monika Šlamaitė, tarp vaikinų geriausiai pasirodė – Juozas Balčiūnas.

Žaidimo dvasios taurė atiteko “Catch” komandai.

1 thought on ““Trigubas smūgis HAT 2012””

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s