Lietuvos Ultimeito Čempionatas 2012 (rezultatai)

Marių meškos savaitgalį dalyvavo jau trečiajame Lietuvos ultimeito uždarų patalpų čempionate. Sekėsi visai neblogai, tačiau iš pradžių apie patį turnyrą… Taigi, dalyvavo 10 komandų, visos jų – atvirajame pogrupyje. Komandos pirmiausia pogrupiuose suskirstytuose pagal reitingą sužaidė rato varžybas, tuomet sekė ketvirtfinaliai, pusfinaliai, ekstra pusfinaliai ir finalinės rungtynės. Rungtynės buvo žaidžiamos iki 13 taškų, su 2 taškų skirtumu, neilgiau, kaip iki 15 taškų arba 35min. Finalinės rungtynės – iki 15 taškų, su 2 taškų skirtumu, bet neilgiau, kaip iki 17 taškų arba 45min. „Marių Meškos“ žaidė A pogrupyje kartu su „Vorais“, „Tašku“, „Zepps“, ir „Mixtūra“. Wow, ane? 😀 B pogrupyje varžėsi „Briliantais sninga“, „Skraidantys Drambliai“, „Velniai“, „ZERO“ ir „Vorų“ antroji komanda.

Čempionato rezultatai:

Kovoje dėl trečiosios vietos „Briliantais sninga“ nugalėjo „Skraidančius dramblius“, o pagrindiniame finale kovojo „Taškas“ ir „Vorai“. Tikriausiai būtų neteisinga teigti, jog „Vorų“ komanda nesunkiai nugalėjo „Tašką“, tačiau rezultatas (15:06) kalba už save. Taigi 2012 metų Lietuvos uždarų patalpų ultimeito čempionais tapo – „VORAI“! Sveikiname! 🙂O dabar kaipgi mums sekėsi? Atvykome į čempionatą štai tokiu sąstatu: handler‘iai – Bryan ir Saulius, Middl‘ai – Artūras, Gintarė, Deimantė ir long‘ai – Redas su Aidu. O kur Rūta, kurgi ji? O Rūta šįkart atstovavo sostinės komandai „ZERO“. Na, nors ir viena meškute mažiau, tačiau pasirodėm visai neblogai 🙂 „Marių Meškos“ pogrupyje užėmė 4-ą vietą laimėjusios vienas rungtynes prieš „Mixtūrą“ ir ketvirtfinalyje kovojo prieš pirmąją vietą B pogrupyje užėmusią komandą „Briliantais Sninga“. Nesunku nuspėti, kaip baigėsi pastarosios rungtynės… Todėl „Marių Meškos“ pusfinaliuose susitiko su „Velniais“ ir iškovojo pergalę! Woohoo! 🙂 Ir užbaigė savo pasirodymą čempionate rungtynėmis su „Zepps“ garbingai pralaimėdamos 9:15 (:D) ir galutinėje komandų rikiuotėje užimdamos 6-tąją vietą.

O štai ir galutinė komandų rikiuotė:

Taip pat buvo vedama statistika ir naudingiausiu turnyro žaidėju visus, taip pat ir save, nustebinęs tapo Martynas (Nr. 15) iš „Velnių“ komandos, surinkęs net 54 naudingumo taškus. Meškučių komandos naudingiausio žaidėjo titulą pasidalino jau tradiciškai: Aidas ir Redas – du draugai geriausi 😀

Na  ir žinoma žaidimo dvasios prizas, kam gi atiteko jis? Didžiam jūsų nustebimui – jį taip pat iškovojo „Vorų“ klubas! Žavu, čempionatą nugalėjo dvasingiausia komanda J O mūsų komanda liko vėlgi šeštojoje pozicijoje. Nuo lyderių atsilikome beveik 3 dvasingumo balais. Štai ir kitų komandų rezultatai (<—)

Lietuvos salės Ultimeito Čempionato 2012 rezultatai ČIA

Tai štai kaip baigėsi mūsų savaitgalis Kėdainiuose, ačiū dalyvavusiems ir skelbiame uždarų patalpų sezoną UŽDARYTU!
Iki susitikimo stadione 😉

Advertisements

One thought on “Lietuvos Ultimeito Čempionatas 2012 (rezultatai)

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s