Beach ultimate, Tournaments

Jūrmala Bite 2012

Ruošiantis vasaros sezono turnyrui “Sun Beam” Marių Meškos priėmė latvių kvietimą ir atvyko į paplūdimio ultimeito turnyrą “Jūrmala Bite 2012” išbandyti savo jėgas su lavių komandomis! Turnyras vyko Latvijoje, Jūrmaloje (birželio 16-17 d.) ir daugiausia buvo, žinoma, komandų iš Latvijos (Ultimate Decision, Ogre Frisbee klubs, SFK3, SFK4, Ventspils, Peppers, Ogre Juniori), viena iš Rusijos (Fresh) ir lietuvaičių delegacija (Marių Meškos).

Turnyrą bandyta surengti trimis divizionais: Open, Mix ir Women, tačiau, nesusirinkus numatytam komandų skaičiui Open ir Women divizionais buvo panaikinti ir turnyras buvo surengtas mišrių sudėčių komandoms (Mix div.). Turnyras vyko rato principu, be atkrintamųjų, tad buvo svarbi kiekviena pergalė. “Marių Meškų” komandos sudėtis buvo įprastinė su keliais legionieriais: Artūras, Aidas, Renatas, Redas, Marius, Deimantė, Vaida ir Ramunė (“Zero”), bei Artūras Čadas (“Taškas” a.k.a. Mironas).

Pirmąją ir antrąją turnyro dienomis turėjome po keturias varžybas, kurios trukdavo vos 25 minutes. Šeštadienį oro salygos paplūdimio ultimeitui buvo tiesiog tobulos: šilta (~ +22), o vėjas vos 3 m/s, tai buvo galima mesti praktiškai, ką tik nori 🙂 , ko nelabai būtų galima pasakyti apie sekamdienį vyravusį orą, kai stiprus gūsingas vėjas buvo didžiausia bėda komandoms. Pradžia nebuvo tokia sėkminga, tačiau ilgainiu Meškos susižaidė ir žaidimas pasikeitė, bei prasidėjo pergalės. Meškos nesugebėjo įveitki tik trijų ekipų – Ultimate Decision, SFK3, Ogre Frisbee klubs. Taip jau gavosi, kad tai ir buvo pirmas tris vietas turnyre užėmusios komandos ir meškoms atiteko “mediniai medaliai”.

Galutinė komandų rikiuotė:
1. SFK3 (Latvija, Salaspils)
2. Ultimate Decision (Latvija, Riga)
3. Ogre Frisbee klubs (Latvija, Ogre)
4. Marių Meškos (Lietuva)
5. Ventspils (Latvija, Ventspils)
6. SFK4 (Latvija, Salaspils)
7. Fresh (Rusija, Moscow)
8. Peppers (Latvija, Riga)
9. Ogre Juniori (Latvija, Ogre)

Aukščiausią žaidimo dvasią parodė ir Spirit Of The Game apdovanojimą pelnė komanda “Fresh” (Rusija, Maskva).

Spirito negavome, tačiau “Marių Meškos” gavo kitokį – organizatorių simpatijų apdovanojimą! 🙂

“Jūrmala Bite” Marių Meškoms buvo pirmasis užsienio turnyras, taip pat gera repeticija ir savęs išbandymas prieš artėjantį “SUN BEAM” turnyrą. Nepaisant žaidimų aikštelėje turėjome superinį savaitgalį, daug įvairių nuotykių, išmokom naujų žodžių, padalinom pliūchū…. žodžiu – 10 balų 😀

Meškos sako – paldies organizatori ! 🙂

2 thoughts on “Jūrmala Bite 2012”

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s