Copa Pescadisco HAT 2012

Spalio 12-14 dienomis Ispanijoje, Maljorkos saloje, Alcuidos mieste, 13 kartą vykusiame paplūdymio HAT ultimeito 5×5 turnyre dalyvavo Meškų delagacija ir garbingai atstovavo Lietuvą; buvo Lietuvos ultimeito ambasadoriais :). Turnyre iš viso dalyvavo 148 sportininkai iš net 18 pasaulio valstybių.

Taip jau nutiko, kad per visus 13 metų turnyro gyvavimo jame dar neteko matyti Lietuvos atstovų ir pirmą kartą jų pasirodė iškarto net devyni: Aidas, Artūras, Darius, Deimantė (dėl kelio traumos nežaidė), Jonas, Justinas, Oksana, Renatas, Vaida.

Turnyre buvo žaidžiama mišrių sudėčių komandomis 5 prieš 5, komandose vidutiniškai po 9-10 žaidėjų, iš jų 4-5 merginos. Turnyre žaidėjai buo padalinti į 12 komandų, kurios buvo pavadintos Šveičairškų sūrių pavadiniamais, kaip: Brie, Davoser… o visi kiti labai sunkiai ištariami :D. Žaidimai vyko dvejuose laukuose po 25 minutes, tad visi, kas dalyvavo Sun Beam’e, teigė, kad žaidimai baigiasi per greitai :). Kiek neįprasta buvo tai, kad pasibaigus 25 minutėms, bet kuriai komandai pelnius tašką žaidimas stabdomas ir užrašomas rezultatas (net jeigu ir lygiosios). Turnyre buvo žaidžaima rato principu (iš viso po 11 varžybų visoms komandoms) ir pirmas dvi vietas užėmusioms komandoms papildomas – finalo žaidimas.

Pirmąją dieną visi dalyviai buvo paskirstyti į komandas ir prasidėjo žaidimai. Visi Lietuviai išskyrus Renatą ir Vaidą pakliuvo į komandas, kuriose apart jų nebuvo daugiau lietuvių. Pirmoji diena buvo lietinga, pilka ir vėjuota net ir Maljorkoje, tačiau tai didesnės įtakos žaidimui neturėjo, kadangi visi čia susirinkę žaidėjai patyrę ir žaidžiantys jau daug metų. Pirmąją dieną Artūras patyrė kelio traumą, tad jau trečiame žaidime teko pabaigti turnyrą. Antra ir trečia dienos buvo gražios ir saulėtos, kurių metu vis daugiau dėmesio sulaukė lietuvių delegacija, skirtinguose frontuose skinant pergales. Apie Aidą ir jo gabumus buvo kuriami net juokeliai, kaip apie Chuck’ą Norris’ą. Nepaisant to, Aido komanda liko II vt. ir turėjo nusileisti nugalėtojams – nė vieno pralaimėjimo nepatyrusiai Renato ir Vaidos komandai; Oksanos komanda liko III vt., Dariaus – V vt., Artūro VI vt., Jono – X vt. (Deja, nei medaliai, nei taurės, nei padėkos raštai nebuvo išduodami).

Žaidimo dvasia vertinama nebuvo, bet turnyro metu buvo renkamas ‘The Most Spirited player’ ir jis atiteko sportininkui iš Šveicarijos, taip pat dar vienas šveicaras buvo apdovanotas kaip ‘The Party Winner’ 🙂

Tai lengvas, smagus, pilnas draugiškų žaidėjų turnyras, kuriame galima gerai pailsėti ir praleisti laiką, o jeigu labai nori pasigalinėti, tikrai atrasi vietos kur save parodyti ir kur pavargti 😉

Garsiai skelbiame, kad dabar paplūdimio sezonas jau tikrai uždarytas iki 2013 metų!

Mes jau nekantraujame, o kaip jūs? 😀

Advertisements

One thought on “Copa Pescadisco HAT 2012

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s