Tournaments

Kick in de Kök 2014

kick2014 (9)kick2014 (4)kick2014 (5)kick2014 (1)kick2014 (2)Po ne vienerių metų gerų norų ir planų, 2014 Marių Meškos pagaliau surinko bent minimalios sudėties komandą (Aidas, Artūras, Marius, Norkus, Paulius, Redas), su kuria pagaliau išvyko į turnyrą Estijoje, Taline. “Kick in de Kök” tai vienas plačiausiai žinomų salės turnyrų Baltijos šalyse, kuriame kasmet susirenka geriausios komandos iš Estijos, Latvijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos ir net Baltarusijos. Be meškų turnyre taip pat dalyvavo dvi Lietuvos veteranų komandos Vorai ir Bubblicious, abejos komandos dalyvavo jau nekartą šiame turnyre ir net teko pasidžiaugti aukščiausiais turnyro apdovanojimais.

Open divizione, kuriame varžėmės viso buvo 15 komandų, iš kurių buvo suformuotos 4 grupės po keturias komandas, išskyrus A grupę, kurioje buvo tik trys komandos, tarp šių tirjų buvo ir Marių Meškų ekipa. Mūsų komanda ir toliau sėkmingai tęsia keistą tradiciją pralaimėti pirmąjį turnyto sustikimą. Pirmasis mačas buvo su patyrusia Estų komanda FreezeB, kurie taip pat nekartą yra matavęsi nugalėtojų medalius šiame kick2014 (8)turnyre. Savo aikštės ir mūsų padedami estai užtikrintai pasiėmė pergalę.

Antrasis žaidimas lėmė mūsų padėtį turnyro lentelėje, tad norint papulti tarp 10-ies geriausių komandų privalėjome laimėti šį susitikimą. Labai norėjome parodyti, kad tikrai esame verti kovoti su stipriausiomis komandomis. Mūsų opnentams – Timanttinen Salko, tai buvo taip pat, paskutinis bilietas išeiti iš grupės. Gal dėl noro laimėti, gal Suomijoje žaidžiama kiek “gražiau”, mus nuo pirmų akimirkų pradėjo bausti baudomis ir taip daryti spaudimą. tačiau mes pergalės norėjome labiau, buvome greitesni, geriau gynėmės ir nuskambėjus švilpukui jau buvome susikrovę 3 taškų persvarą. Nors ir pridarėme klaidų buvome visą galva stipresni už suomius.

Paskutinis dienos žaidimas buvo dėl pateikimo tarp pirmojo ketvertuko komandų, prieš švedų komandą – GRID. Skandinavai nepasigailėjo mūsų ir baudė už kiekvieną klaidą puolime ir gynyboje taškais. Pralaimėjus varžybas likome uždaryti tarp 5-8 vietų, kartu su Vorais, JUngsters! ir Flying Steps. Mūsų merginoms Bubblicious komandai, turnyro pirma diena taip pat nebuvo sėkminga ir joms nepavyko išsikovoti aukštos vietos grupėje.

kick in de kok 2014 resultsAntrą turnyro dieną Meškoms prasidėjo varžybomis prieš Vorų komandą. Vorai žaidė drausmingiau ir neklydo, ko negalėjome pasakyti apie savo žaidimą. Vorai iš turnyro išspaudė viską kas jiems dar buvo pasiekiama ir užtikrinta pergale prieš Marių Meškas 10:6 ir Flying Steps 9:4 ir iškovojo 5-ąją vietą.

Bubbliciuos po įtemtpos ir nervingos kovos išplėšė pergalę iš rusių Molodye rezultatu 7:6 ir turnyrą pabaigė užimdamos 7-ąją vietą iš 12 komandų merginų grupėje.

Spirit of the game apdovanojimas atiteko
FreezeB (open div.) ir Salaspils (women) komandoms.

This slideshow requires JavaScript.

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s