Beach ultimate, Tournaments

Palanga Sands 2014

Palanga Sands 2014-MOTIONOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAVasaros sezonas oficialiai atidarytas tradiciniu “Palanga Sands” HAT turnyru vykusiu Palangos paplūdymyje gegužės 31 ir birželio 1 dienomis. Tai buvo jau 11-as turnyras Palangoje. Šiemet dalyvavusių gretos išaugo lyginant su praėjusiais keliais metais, net 38 žaidėjai. Visi žaidėjai burtų būdu buvo padalinti į 5 komandas žaliųjų (Kęstutis, Aidas, Paulius, Renatas, Gintarė, Kristina, Kamilė, Justina), mėlynųjų (Artūras, Tomas, Marius, Sergej, Rūta, Donata, Dovilė), geltonųjų (Marius, Saulius, Benas, Edgaras, Greta, Jurgita, Ramunė, Karolis), baltųjų (Ričiardas, Aleksandas, Darius, Ąžuolas, Kristina, Agnė, Darija) ir raudonųjų (Redas, Mindaugas, Vaidas, Arturs, Milda, Barbora, Viktorija). Turnyre dalyvavo ir 2 svečiai iš Latvijos ir Ukrainos.

Žaidimas vyko pagal oficialias ultimeito taisykles 5×5 mišria sudėtimi, su keliomis išimtimis. Žaidimai vyko iki 11 taškų arba 25 minutes. Turnyras vyko sužaidžiant vieno rato varžybas su visomis komandomis.

Nors Baltijos jūroje vanduo dar buvo ledinis, visi liko patenkinti oru ir didžioji dalis – pačiu turnyru 🙂

Turnyrinė lentelė atrodo taip:

palanga sands 2014 results

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERATurnyro naudingiausio žaidėjo titulas (MVP) tradiciškai atiteko Kęstučiui B. 23 taškai (atimiausias konkurentas Paulius 18 t.), o iš merginų Donatai B. 13 taškų (artimiausia konkurentė Rūta su 12 t.).

Funny fact: tiek abu vaikinai tiek abi merginos surinkę dauiausiai naudingumo taškų atstovavo tai pačiai komandai 🙂

Aukščiausią žaidimo dvasią ir garbingą žaidimą (SOTG) pademonstravo žaliųjų komanda surinkusi 12,75 balo. Sveikinimai! Labai arti taip pat buvo ir geltonųjų komanda, surinkusi 12,5 balo.

Antrąją dieną vykusiose individualiose rungtyse dalyvavo kiek mažiau dalyvių negu pirmąją, tačiau vien dėl to lengviau patkti į finalus nebuvo 🙂 Toliausiai numesto disko rungyje (distance) 1 vieta atiteko Kęstučiui ir Aidui numetusiems diską 81 metrą ir nė vienam nesugebėjus pagerinti pasiekto rezultato. Iš merginų toliausiai diską numetė Milda – 57 metrai.

Maximum Time Aloft (MTA) rungtyje, kurioje rekia kaip galima ilgiau privesti diską išsilaikyti ore, geriausią rezultatą parodė Aleksandras – 7,8 s., artimiausias konkurentas Mindaugas – 7,1 s. Tarp merginų geriausias rezultatas Gintarės – 5,4 s, antroji vieta atiteko Mildai – 5,1 s.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAGražiausiai pagauto disko lungtyje (layout) buvo nemažai dalyvių: Kęstutis, Aidas, Aleksandas, Artūras, Ąžuolas, Mindaugas. Šioje savęs žalojimo rungtyje aukščiausius komisijos balus gavo Palanga Sands debiutavęs Ąžuolas iš Šiaulių, tačiau reikėtų paminėti, kad Mindaugui šioje rungtyje kūribingumo irgi netrūksta 🙂
Tarp merginų varžėsi Milda, Gintarė ir Dovilė. Komsijos simpatijos atiteko Mildai! Dar kartą sveikinime nugalėtojus!

palanga sands 2014 layout mindaugsTuo pačiu norime visus ultimeiterius pakviesti į tarptautinį paplūdimio ultimeito turnyrą Klaipėdoje – SUN BEAM!

Ruoškitės, registruokitės ir susitinkame Smiltynėje! 😉

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s