Tournaments

Lietuvos Ultimeito Čempionatas 2014

LUC 2014 outdoor Pirmą spalio savaitgalį Vilniaus Vingio parke praeivių akį džiugino vykstantis “Lietuvos Ultimeito čempionatas”. Tradiciškai Lietuvos ultimeito čempionatas žymi žolės (lauko) sezono pabaigą ir uždarų patalpų (salės) sezono pradžią.

LUC 2014 outdoorLUČ 2014 1-st place VORAIČempionate iš viso dalyvavo dešimt komandų iš Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos, kurios varžėsi tarpusavyje atviroje ir mišrioje grupėse. Atvirąją grupę sudarė šešios komandos. Aukso medaliai vėl atiteko “Vorams” (pirmąją vietą Vorai iškovojo jau trečius metus iš eilės). Antroji vieta atiteko svečių iš Baltarusijos komandai “X3” (antri metai iš eilės, X3 finale susikibo su Vorais, tačiau čempionato baigtis tokia pati kaip ir praėjusiais metais). Trečąją vietą iškovojo komandai “X” su žaidėjais iš kelių Lietuvos klubų: Zepps, Velnių, BS ir Marių Meškų. Ketvirti liko “Skraidantys Drambliai” (kurie viena pozicija nusileido žemyn, lyginant su praėjusių metų rezultatu).

LUC 2014 outdoorMišriojoje grupėje stipriausia komanda buvo “Bubbilicious” komanda iš Vilniaus (su pora svečių žaidėjų iš Meškų, Zero ir Vorų komandų), finale įveikusi svečių iš Lenkijos komandą “Zawierucha”. Trečiąją vietą iškovojo vėlgi vilniečių komanda – “Kossmix”, mažojo finalo varžybose įveikusi “Sun City Colibri” komandą iš Šiaulių, kuri debiutavo Lietuvos Ultimeito čempionate.

Įdomioji statistika: per visą čempionatą buvo pelnytas 501 taškas! 🙂

“Žaidimo dvasios” apdovanojimas, skiriamas už aukštą sportinį meistriškumą, taisyklių laikymąsi ir pagarbą savo priešininkams, šiemet atiteko svečių komandai iš Lenkijos, pavadinimu “Pulsar”. Aukščiausią žaidimo dvasią mišrioje grupėje pademonstravo nugalėtojų komanda – “Bubbilicious”.

Sveikinimai nugalėtojams!

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s