Tournaments

LUČ indoors 2015

LUC indoors 2015LUC indoors 2015Štai ir pasibaigė atvirasis uždarų patalpų Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo viso 16 komandų – 8 open ir 8 mix divizionuose. Šį kartą sulaukėm daug svečių iš užsienio: atvyko net 5 komandos (3 iš Latvijos, 2 iš Baltarusijos). Šiais metais LUČ vyko Marijampolėje, dirbtinės žolės “Arvi” arenoje.

Meškos dalyvavo open divizione, kuris šį kartą buvo pilnas pajėgių ir konkurencingų komandų, tad svarbios buvo visos pergalės. Mūsų vyrams pirmoji diena buvo sėkminga, iškovotos dvi pergalės prieš Baltarusų komandas X3 ir Spinin. Atsilaikyti prieš Vorus nepavyko 8:11. Mūsų grupėje susidarė situacija, kad trys komandos surinko po tokį pat pergalių ir palaimėjimų kiekį, tad prasidėjo matematika, ir Marių Meškoms atiteko trečia vieta grupėje. Likus trečioje vietoje A grupėje davė mums stiprų priešininką – Flying Worms, iš Latvijos.

Po varžybų šeštadienį vyko “alaus olimpiada”!

Šis renginukas buvo organizuojamas, kuruojamas ir vedamas Justo iš Meškų. Vietoje sudarytos komandos iš 3 ar daugiau žaidėjų varžėsi dėl olimpiados nugalėtojų taurės. Viso dalyvavo 6 komanos ir buvo būrys stebinčių palaikančių būrys 🙂 Deimantė buvo stipriausios komandos sudėtyje “VNTT3” kurie tarpusavyje dalinosi apdovanojimu 🙂 Antra vietą iškovojo Klaipėdiečiai “Nenorim girtis, bet mes iš Klaipėdos”.

Po linksmybių, sekamdienio varžybos visoms komandoms buvo nelengvos ir be galo svarbios, kurias buvo būtina jas laimėti siekiant papulti į geriausiųjų ketvertuką. Marių Meškoms nepavyko nugalėti vienos stipriausių Latvijos komandų 8:10. Jurbarko Velnius pavyko nugalėti rezultatu 9:6. Paskutinis geimas buvo su komanda, kuria pavyko įveikti pirmąją dieną – Spinin. Nors viso čempionato metu Meškos demonstravo gerą gynybą, tačiau puolant leido per daug sau klysti aikštelėje. Rezultatu 5:8 pergalę dėl 5 vietos išplėšė Spinin. Marių Meškos liko 6 vietoje.

Mariu Meskos @ LUC indoors 2015

VoraiPirmą kartą Lietuvos Ultimeito Čempionatų istorijoje 1 vietos nugalėtojų taurė atiteko užsienio ekipai Salaspils WT finale įveikusiems daugkartinius Lietuvos čempionus – Vorų komandą. Vorai liko antri. Lietuviškosios komandos LUČ išsirikiavo taip: 2 – Vorai, 6 – Marių Meškos, 7 – Skraidantys drambliai, 8 – Velniai.

Mix grupjė finale latvius Daugavpils University komandą įveikė lietuvaičiai – KossMix. Kitos lietuvių komandos mix div. 4 – Bubblicious, 6 – Vorai, 7 – Sun City Colibri, 8 – Žalieji velniai.

Žaidimo dvasia open div. atiteko Spinin (Baltarusija), o mix div. – Daugavpils University!

Trauma: Rupeika

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s