Tournaments

Kick in de Kok 2015

Kick in de Kok 2015Marių Meškos jau antrą kartą šturmavo, Estijos sostinės, Talino ultimeito klubo rengiamą turnyrą “Kick in de Kok”.
Šiemet tai buvo didžiausias surengtas turnyras visoje klubo istorijoje, kuriame dalyvavo iš viso 24 open komandos ir 14 merginų komandų.

Kick in de Kok 2015Mūsų komanda šį kartą buvo neįprastai žema ir teko žaisti be savo aukštaūgių. Meškų žaidėjai: #0 Renatas Simutis, #4 Edgaras Žemaitaitis, #6 Marius Norkus, #14 Redas Vasljevas, #16 Mantas Kaminskas (SD), #21 Arturas Petrauskas, #30 Benas Minkevicius (SD).

Kick in de Kok 2015Grupėje meškos papuolė su antrąją Talino komanda “Double Strike”, kurią be didesnio vargo pavyko įveikti rezultatu 9:5 (žaidimo įrašas – https://youtu.be/CNoMkP1vPgo). Antrosios rato varžybos buvo su “Salaspils Jr” latvių komanda. Šiame mače teko nusileisti oponentams 6:9.
Nors turnyre dalyvavo tik dvi lietuviškos komandos, tačiau netikėtai jų keliai susitiko. Po sunkios pradžios pabudo meškos ir išplėšė iš “KossMix” 9:7. Iškovota pergalė meškas suvedė su viena stipriausių latvijos komandų “Flying Worms”. Nuo pat pirmų minučių prasidėjo išlikimo mačas, dėl to, kuri komanda pateks tarp TOP-8. Tai buvo ketvirtas dienos mačas ir jame pritrūko jėgų tolygiai žaisti su latviais. “Flying Worms” nugalėjo meškas rezultatu 5:10 (mačo įrašą galite peržiūrėti čia – https://youtu.be/hUlu0k20I4M).

Kick in de Kok 2015Kick in de Kok 2015Sekmadienį, dar prisimindami paskutinį pralaimėjimą latviams meškos išsiliejo ant kitos latvių ekipos “NightWatch”, kuriame nuo pat pradžių nekilo abejonių dėl mačo baigties 11:3 pergalę pasiėmė Klaipėdiečiai. Šiame mače buvo nepaejamas Edgaras Žemaitaitis, kuris pelnė net 6 taškus ir Marius Norkus, kurio oponentams niekaip nepavyko uždengti – 5 assistai.
Priešpaskutinis geimas buvo su rusų komanda “JUngsters”. Meškoms nepavyko sugaudyti rusų aikštelėje 5:8 teko nusileisti. Paskutinis turnyro geimas buvo su “JUpiter Fulgur” (antrąją Jupiter – rusų klubo komanda šiame turnyre). Stengėmės atiduoti visas jėgas, bet grįžti su pergale, ką ir pavyko padaryti. Kovą dėl 11-os vietos laimėjo Marių meškos 6:5.

Kick in de Kok 2015Kick in de Kok 2015Praėjusiais metais meškos buvo 8 iš 16 komandų, na o šiemet 11 iš 24. Guvo kiek neįprasta žaisti be savo aukštaūgių Aido, Mariaus, Tomo, Dariaus, taip pat ir be Justo bei Pauliaus, tačiau nepaisant to, prie komandos sėkmingai prisiujungė ir bendrą darbą įsiliejo SD atstovai Mantas ir Benas.

Turnyrą laimėjo vėl švedai “GRID”, 13:8 finale parklupdę “Tallinn Thunder” (kaip ir pernai, tik pernai Estų komanda vadinosi “FreezeB”). Turnyro netikėtumas buvo baltarusai “X3”, ketvirtfinalyje laimėję prieš “Salaspils WT” net 9:5, ir mažajį finalą laimėję prieš “Flying Worms” 10:8.
Merginų diviziono top trejetas atrodo taip – 1vt. “Salaspils FK”, 2vt. “Sexy Legs”, 3vt. “Moments”, 4vt. “KCN Riga”. Tarp merginų baltijos šalyse vis dar dominuoja latvės 🙂

Naudingiausi turnyro žaidėjai MVP Kristel Lints – 35 t. (“Sexy Legs”) ir Mindaugas Mendelis (“KossMix”). Įdomus faktas ir tai, kad “KossMix” sužaidė tik 6 geimus, kai dauguma – 7, bet to pakako Mindaugui surinkti daugiausia įmestų ir pagautų diskų (34 t.).

Žaidimo dvasios apdovanojimai liko pas estus “Tallinn Thunder” (oepn) ir “Sexy Legs” (merginų) komandas.

VISI REZULTATAI – http://events.frisbee.ee/?view=eventstatus&Season=0002015

Mūsų žaidimo video (deja tik 2) galite peržiūrėti čia:

Turnyras paaugo, tapo konkurencingesnis, daug stiprių komandų iš net 7 valstybių.
Kiti metai – MEŠKŲ metai! 😉

Kick in de Kok 2015

Turnyru uždardėme salės sezoną ir nuo šiol diskai persikelia į lauką! 🙂

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s