4 Fun, Beach ultimate, Tournaments

Palanga sands 2015

Palanga Sands 2015Palanga Sands 2015 Prieš prasidedant naujai vasarai iš visos Lietuvos ir (ir net toliau 😉 ) susirinko diskoholikai dar vienam paplūdimio turnyrui ant minkšto Palangos smėlio “Palanga sands“!

Šiemet dalyvių būta daug kaip niekad – 65!! :Daug žaidėjų reiškia – daug komandų – geltonieji, žalieji, raudonieji, mėlynieji, oranžiniai, baltieji, juodieji ir tamsiai mėlynieji! Nepaisant didelio žaidėjų skaičio, būta ir didelio skirtumo tarp žaidėjų patirties, nuo pradedančiųjų iki žaidėjų žaidžiančių jau antrą dešimtmetį 😉 Dalyviai atvyko iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Utenos, Kaišiadorių, Šilalės ir net Rygos ir paties Londono!

Burtų pagalba žaidėjams pasirinkus savo marškinėlius prasidėjo varžybos dviejose grupėse iš kurių po dvi kiečiausios komandos prasimušo kelią į stipriausių ketvertą!

Meškos pasiskirstė ko gero po visas komandas: Aidas, Justinas, Marius N., Edgaras (Mėlynieji), Artūras, Deimantė (Oranžiniai), Rūta, Paulius (Raudonieji), Tomas (Baltieji), Marius M. (Geltonieji), Darius (Juodieji), Renatas (Tamsiai mėlynieji). Būtų buvęs ir Redas jeigu būtų atsikėlęs 🙂

Po lengvų rato varžybų nuostabiu oru į kitą etapą pateko Baltieji ir Raudonieji iš primos grupės ir Geltonieji ir Juodieji iš antrosios. Pusfinaliuose nevaikiškai užkilo vėjas, prasidėjo lietus, užtemo dangus, o varžybos tesėsi. Pasikeitus oro sąlgomis laimėti kovas pavyko labiau patyrusioms komandoms, kurios sugėbėjo užpulti per stiprų priešinį vėją.

Finale atntrą kartą susitiko baltieji su raudonaisiais (pastarieji jau buvo vieną kartą laimėję prieš baltuosius). Nepaisant oro sąlygų, pirmus 2 taškus  pelnė baltieji, po to raudonieji atsakė 4 sausais taškais iš eilės. Baltieji pavėjui užpuolė ir pasibaigus varžybų laikui sugebėjo pelnyti dar 2 taškus ir laimėjo vieno taško skirtumu raudonųjų komandą!

Žaidimo MVP atiteko…..gal daug kam netikėta – Vyckai (25 t.) iš SD 🙂 Merginų MVP – Rūta (11 t.) abu iš raudonųjų komandos. Sutapimas? 🙂

Spirit Of The Game kaip visada (ar bent jau dažniausiai) buvo netikėtas – mėlynųjų komanda, su didžiausiu meškų desantu!

Antrą dieną tradiciškai susirinko tik stipriausi*: kam neskauda kaulai po praėjusios dienos varžybų, kam nelišnarintos kojos ir tie kurie turi ką parodyti (aikštelėje 😉 )  (* – išimtis, tiems kurie turėjo dirbti).

Palanga Sands 2015Kaip ir planas buvo ‘apmesti’ Kęstą distance rungtyje, o merginom – Kristiną. Planas nepaėjo korta ir net Aidui dar trūko beveik 20 m. 🙂 nieko, kitais metais 😀

Po distance įprastai būdavo MTA, neišimtis ir šiemet. Nors Klaipėdiečiai ir Klaipėdos kraujo dar turnitis Mindaugas rodė neprastus rezultatus besiruošiant, registruojant rezultatus diskai nepakluso.., o Kęstas jau pirmu bandymu užkėlė kartelę – 8,04 s.! Į finalus pateko Kęstutis, Artūras ir Donatas, kur Artūrui pavyko ‘pakabinti’ diską 8,75 sekundėms. Abu pasigerino asmeninius Palangos sands MTA rekordus, tačiau iki Lietuvos rekordo dar pritrūko. Esantis priklauso Funcikui – 9,27 s.!Palanga Sands 2015Šiemet išbandėm naujovę -TRC (“Throw.Run.Catch”), tačiau dėl stipraus vėjo nepavyko atskleisti viso rungties grožio. Tarp vaikinų stipriausių trejetas išsirikiavo taip: Artūras (37 m.), Jokūbas (28 m.), Donatas (16 m.), o merginų Kamilė (18,5 m.) ir Milda (8 m.).

Palanga Sands 2015Layout’uose mandriausią kompoziciją pavyko išlaužti Jokūbui – Superman! (bent jau taip manė garbina penkių asmenų komisija 🙂 ). Iš merginų geriausiai nukrito Kamilė 🙂

Palangoje pasiektus rekordus galite peržiūrėti vikipedijoje!

Sveikinimai visiems nugalėtojams, visiems medalininkams ir dalyvavusiems!

Dabar visi į treniruotes! O kam patinka intensyvus ultimeitas ir/arba HAT’ai varom į Trigubą smūgį pas Vorus! Na, o po to mūsų visų jau lauks vasaros smėlio fiesta, švenčių šventė, šventė karalienė – SUN BEAM‘as!!! 😉

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s