Beach ultimate, Tournaments

SUN BEAM 2015

SUN BEAM 2015SUN BEAM 2015SUN BEAM 2015Pagaliau jau tvirtai galima teigti, kad SUN BEAM’as nebėra vien tik reiškinys, tai kasmetinis, laukiamas, žinomas ir nelengvas, turnyras! Šiemet vyko jau 5-sis SUN BEAM’as ir meškos jame dalyvavo taip pat 5-ą kartą!

Šiais metais turėjome svečių iš kaimyninių šalių: Latvijos (“Salaspils Jr.”, “Salaspils WT”, “MindPV”, “UD”, “Sirocco Ultimate”), Baltarusijos (“Turon85”), Lenkijos (“Žvaigždės”) ir…kiek tolimesnės šalies – Škotijos (“Dundee”)!

Smagu, kad į svečius pas meškas atvyksta vis daugiau naujų komandų.

Open divizione buvo 6 komandos, mišriąjąme – 9. Meškos šiemet surinko vieną komandą ir su ja varžėsi mix divizione.
Oras nuo pat ryto buvo daug žadantis, tačiau, po pietų ne tik apniuko bei taip įsibėgėjo lyti, kad galo net nesimatė.
Aikštelėje šiemet nebuvo taip paprasta susirinkti savo gynėjus ar pagauti diskus, tad nepavyko iškovoti pirmos vietos grupėje. Likome 3-i grupėje pralaimėję “Salaspils Jr.” (6:9) ir “UD” (8:10).Norint į rankas paimti aukso medalius reikėjo laimėti visas varžybas sekmadienį.

SUN BEAM 2015SUN BEAM 2015SUN BEAM 2015Sekmadienį vėl nuostabus rytas ir pasklidusi gera žinia apie prie komandos prisijungusį Aidą ir Paulių komandą nuteikė labai pozityviai ir energingai!

Mače dėl pateikimo į TOP-4 susitikim su lenkijos ekipa “Žvaigždės”. Meškos buvo piktos už vakarykštes klaidas ir su daugiau energijos aikštelėje nuo pirmų minučių pradėjo rodyti charakterį ir primesti savo žaidimo tipą varžovams. 13:5 šventėm pergalę! Po šios pergalės pusfinalyje mūsų jau laukė ir ruošėsi “Salaspils Jr.”, kuriems pirmą dieną apmaudžiai pralaimėjom. Nors ir buvom aktyvesni, priešininkai rasdavo mūsų silpnas vietas ir nelėido įsibėgti meškų puolimui. Teko pripažinti latvių pranašumą (8:13)…, antrą kartą… Po šios nesėkmės aukščiausiai galėjome pasiekti III-ą vietą. Dėl jos teko susirungti su gerai pažystama komanda – “Kossmix”. Meškoms pavyko išgąsdinti priešininkus savo žaidimu ir įvelti į mūsų mėgstamą žaidimo stilių. Galutinis rezultatas 12:3 – Marių Meškos III-ios SUN BEAM mišriojo diviziono galutinėje komandų rikiuotėje. Gaila tik, kad neturėjome progos išbandyti jėgų su baltarusiais “Turon85” ir “Vorų” sudėtimis 😉 “Vorai” finale susitiko su “Salaspils Jr.” ir iškovojo pergalę! Sveikinimai!

Šiemet meškos džiaugėsi bronzos medaliais! Tokių dar nebuvo tekę iškovoti SUN BEAMe 🙂

SUN BEAM 2015Open’e visos 6 komandos žaidė rato varžybas (po 5 varžybas), reitingavimo varžybos ir pusfinaliai, finalai. Deja opene neikam nepavyko pasipriešinti “Salaspils WT” komandai. Kita vertus, jie įrodė buvę stipriausi už kitus beveik visose srityse! Nors drambliams ir nepavyko laimėti prieš latvius, kauniečiai jau žaidė 5-ame SUN BEAM open finale! Trečią vietą pasiėmė škotai “Dundee”. Nors jie ir buvo tik 5-iese, jie žaidė be ketimų, be galimybės palikti aikštę dėl traumos ir per visą turnyrą pralaimėjo tik 2 kartus, iškovodami III-iąją vietą.

Naudingiausia turnyro žaidėjai – MVPs!

Mix divizione –
SUN BEAM 2015antri metai iš eilės, “Marių meškų” žaidėja – Ramunė (2,7 pts./game). Tarp vaikinų – Andrejs iš “Salaspils Jr.” (4,5 pts./game).

Open divizione –
labiausiai atsiplėšęs nuo visų buvo Alistair iš “Dundee” ekipos (8,3 pts./game).

Visi MVP skaičiukai čia – SUN BEAM 2015 MVP statistics

Žaidimo dvasios apdovanojimas iškeliavo pas užsieniečius:

  • MIXED divizione – “Ultimate Decision”
  • OPEN divizione – “Dundee”

Mūsų spiritas tikrai buvo aukštesnis negu visi tikėjomės ar bent jau jautėmės – mes likome antroje pozicijoje!!! Nusileidome tik 0,5 SOTG balais “UD”!!!
Gal ir nebuvo viskas taip, kaip mums atrodė 🙂 Čia detalizuota žaidimo dvasios išklotinė SUN_BEAM_2015_SOTG.pdf

SUN BEAM 2015Reikia paminėti, kad šiemet prie renginio organizavimo labai prisidėjo Gintarė ir Deimantė! Sakom didžiulį AČIŪ joms!
Oksanai, Julijai, Kamilei, Barborai, Rūtai ir SD merginoms – be jūsų nebūtų pavykę išsiaiškinti MVP!
Dėkui! FITSPORT.lt už prizus įsteigtus geriausiems turnyro žaidėjams! Dėkojame Jums!
Dar vieną ačiū Smiltynės gelbėtojams! Ačiū Marių Meškoms, palaikymo komandai, irrr žinoma visiems dalyvavusiems! 😉

Daugiau apie turnyrą vikipedijoje – https://lt.wikipedia.org/wiki/Sun_Beam

SUN BEAM 2015 Marių MeškosMeškos dar neuždaro smėlio sezono ir ketina vykti į Lenkiją, į Sandslash turnyrą, kur susiks su aktyviausiais ir drąsiausiais! O su visais kitais sustiksime BUČ, LUČ arba Meškų iššūkyje 😉

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s