Tournaments

Rigas Rudens 2015

Rigas_Rudens-logoMM - Phoenix (3)MM - Ultimaniacs (2)MM - Phoenix (7)MM - Ultimaniacs (5) MM - Ultimaniacs (6)Praėjusį savaitgalį lapkričio 7-8 d. netoli Rygos, Ogrės, bei Lielvardės miesteliuose, vyko kasmetinis salės ultimeito turnyras “Rigas Rudens”. Tai buvo jau 18-asis toks turnyras pabaltyje. Iš viso šiame turnyre dalyvavo 31 komanda iš 5 šalių. Iš jų 20 komandų atvirąjame divizione ir 11 moterų divizione.

Šiame turnyre Lietuvos garbę gynė net 5 komandos: Marių Meškos, Vorai, Skraidantys drambliai, KossMix ir vienintėlė moterų komanda Drop that Smile. Komandoms sekėsi skirtingai, tačiau verta paminėti trečią vieta užemusią ir bronza į Lietuvą parvežusią Vorų komandą, šaunuoliai! Tačiau čia plačiau pašnekėkim apie Marių Meškų debiutą “Rigas Rudens”.

Pirmą kartą klubo istorijoje Marių Meškos išvyko į didžiausią pabaltyje salės lėkščiasvydžio turnyrą. Išvyko komanda su minimaliomis pajėgomis, turėdami savo sudėtyje tik 6 žaidėjus: 5 senbuvius ir vieną naują, bet puikiai prie komandos pritapusį žaidėją. Tai buvo iššūkis visai komandai, tačiau vyrai puikiai susitvarkė su spaudimu bei įtampa ir garbingai debiutavo turnyre. Pirmą turnyro dieną buvo numatytos 3 grupės varžybos. Laimėjus dvi varžybas rezultatu 9-8 ir pralaimėjus vienerias rezultatu 7-11 komanda liko antroje grupės vietoje aplenkusi MindPV iš Latvijos, bei Tartu Turbulence is Estijos nusileisdama tik Spin’n komandai iš Baltarusijos. Atidavus daug jėgų ir išliejus ne vieną lašą prakaito komanda manė, kad tai jau viskas ir mintimis jau ruošėsi kitos dienos varžyboms. Tačiau paaiškėjo, kad komanda nebuvo įsigilinusi į turnyro sistemą ir tą pačią dieną komandos laukė dar dvi varžybos su kitų grupių komandomis, kurios taip pat savo grupėse užėmė antrąsias vietas. Tad teko skubėti į kitą areną, kur buvo numatytos varžybos. Šiame etape Marių Meškos susitiko su dar dviem komandomis, UltiManiacs iš Latvijos, bei Phoenix iš Baltarusijos. Šios varžybos atitinkamai pasibaigė rezultatu 6-11 ir 7-8 varžovų naudai. Dėja komandai dienos nepavyko baigti pergalingai. Pirmąją dieną komanda sužaidė net tris varžybas, kurių baigtis buvo sprendžiama “universe” tašku. Nepraradę geros nuotaikos komanda gryžo į viešbutį ilsėtis ir laukti rytojaus kovų.

Sekmadienį komandos laukė tik vienerios varžybos su Sirocco ultimate is Latvijos ir kaip jau tapo tradicija šiame turnyre varžybos klostėsi taškas į tašką. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis, vėl žaidžiant “universe” tašką. Paskutinės turnyro rungtynės baigėsi rezultatu 10-11 Marių Meškų nenaudai. Pralaimėjus paskutinias varžybas Marių Meškų klubas liko 15 turnyro vietoje.


MM chill @ RR 2015 (2)
Reziumuojant visą turnyrą galima pasakyti, kad komanda grūmėsi ir kovojo su visomis komandomis be išimties. Visi varžovai prakaitavo ir buvo priversti stipriai dirbti dėl pergalės, gal kartais pritrūkdavo sėkmės, o gal ir jėgų, bet atsidavimo ir noro laimėti komandai tikrai netrūko.

MM @ RR 2015Komandos narių nuomone debiutas tikrai vykęs, tad su nekantrumu laukiame kitų metų Rigas Rudens turnyro. Marių Meškos kitais metais pažadėjo grįžti su didesnėmis pajėgomis, patirtimi ir užsidegimu ir su trenksmu sudalyvauti, bei užimti daug aukštesnę vietą šiame turnyre!!! Marių Meškos dar parodys kur jos žiemoja!!!

1 thought on “Rigas Rudens 2015”

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s