Tournaments

Pakruojis HAT

Marių meškų s.k. atstovai išgirdę apie organizuojamą 4×4 HAT turnyrą Pakruojyje nusprendė jame sudalyvauti. Į turnyre atvyko savęs išbandyti ir daugiau patirties įgyti Klaipėdos naujieji žaidėjai – Justina, Gintautas ir Sergėjus, kartu su Dariumi, Renatu ir Artūru.

Turnyras nebuvo labai gausus žaidėjais, iš viso dalyvavo 19 žaidėjų, iš jų – 3 merginos. Visi žaidėjai burtų keliu buvo paskirstyti į keturias istorines (jau išnykusias) Lietuvos ultimeito komandas: “Zepps”, “Taškas”, “Mixtūra”, “Bubblicious”.

Klaipėdiečiai buvo išskirrstyti į visas keturias komandas ir iš meškų kartu žaidė tik Justina su Dariumi (“Zepps”) ir Renatas su Gintautu (“Mixtūra”). Sergėjus pateko į “Bubblicous”, o Artūras “Taškas” komandas.

Komandos žaidė dviejų ratų varžybas. Turnyre vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, tačiau svarbiausia, kad meškų ‘jaunieji’ žaidėjai įgijo daugiau patirties, turimas žinias užtvirtino ir pastebejo treniruočių namuose naudą, kai žaidi varžybose 🙂

Visos komandos sužaidė 8 žaidimus po 15 minučių, tad paskutiniuose žaidimuose ne visų greičiai buvo visai kiti. III vietą laimėjo komanda “Bubblicious”, o finale (3-ią kartą turnyre) susitiko “Taškas” ir “Zepps” komandos. Visus tris kartus tarpusavio varžybas laimėjo “Taško” komanda, kuri viso turnyro metu nepralaimėjo nė vienų varžybų.

Pakruojis HATŽaidimo dvasia atiteko “Bubblicious” komandai ir tai jau antrasis spiritas Sergėjui (iš keturių varžybų). Šanuoliai! 😉

MVP iškovojo Monika (41 t.) ir Mindaugas (43 t.). Retai pasitaiko turnyrų, kur merginoms pavyksta surinkti tokį kiekį taškų. Aukščiausi balai Monikai ir žinoma Mindaugui!

Pakruojis pasirodė mažas įdomus miestelis, salė nebloga, tik ne taip paprasta buvo atrasti kibinų 🙂 gaila, kad vietinis jaunimas įsidrąsino pažiūrėti šį sportą tik jau įdienojus, tačiau nepanoro išmokti žaisti, o tik pažiūrėti žaidimo.

2 thoughts on “Pakruojis HAT”

  1. Faina kad Ultimeitas pleciasi! O del istoriniu komandu – matau kad tos istorijos ieskota tik “naujausiu laiku” 🙂 pasikapscius viduramziuose galima atkasti tokiu komandu kaip Uža. Beje – o kas sake kad Taskas nebeegzistuoja? Klubas kiek žinau tikrai yra 🙂

    1. Reikėtų klausti organizatorių kodėl pasirinko būtent šias, o ne “UŽA”, “Prienus”, “Discoholics”, “Krakės” ar kitas 🙂 ir taip Dariau, su Tašku gali būti labai įdomių dalykų artimiausiu metu 😉

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s