Tournaments

Ledinis diskas 2016

MM_ledinis_diskas_2016_01

Sausio 23 d. Jurbarke įvyko jau penktasis tradiciniu tapęs uždarų patalpų lėkščiasvydžio turnyras „Ledinis diskas“. Šiais metais šiame turnyre susigrūmė aštuonios komandos, penkios iš Lietuvos (Vorai, Skraidantys drambliai, Marių Meškos, Velniai, Žalieji velniai) bei trys komandos iš Latvijos (Salaspils Jr., Sirocco Ultimate, Night Watch). Turnyras dar neprasidėjęs žadėjo daug įdomių bei intriguojančių dvikovų. Marių meškos neatsilaikė pagundai įsivelti į batalijas ir nusprendė nuvykti į Jurbarka ir sudalyvauti šiame turnyre. Tiesa pradžioje verta paminėti, kad į Jurbarka komanda išvyko savo gretose turėdama vos 5 žaidėjus. Komandos planuose buvo į „Ledinį diską“ deleguoti septynis žaidėjus tačiau paskutinę akimirką du žaidėjai staiga sunegalavo ir komanda liko penkiese… Tačiau vyrai nepabūgę nuovargio bei galimų traumų nusprendė bet kokia kaina nuvykti ir iškelta galva kovoti iki galo.

Dabar šiek tiek apie turnyro eigą ir „Marių Meškų“ pasirodymą.
MM_ledinis_diskas_2016_02Grupė į kurią pateko „Marių meškos“ nežadėjo lengvo pasivaikčiojimo aikštelėje. Jau pirmose varžybose komanda susitiko su daugartiniais Lietuvos ultimeito čempionais komanda iš Vilniaus „Vorai“. Rungtynių pradžioje komanda priešinosi tačiau antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš gerai organizuotą „Vorų“ puolimą bei gynybą ir nusileido rezultatu 4:11. Sekančios dvi pogrupio komandos buvo svečiai iš Latvijos „Sirocco Ultimate“ bei „Night Watch“. Antrosiose varžybose „Marių Meškos“ susitiko su „Night Watch“ komanda is Ogrės miesto Latvijoje. Varžybos klostėsi permainingai bei įtemptai. Abi komandos negailėjo nei saves nei oponentų ir rimtai susigrūmė dėl pergalės. Varžybos vyko taško skirtumu tai vienų, tai kitų naudai. Nervingoje kovoje charakterį parodė ir gale rungtynių pergalę iš meškų nasrų išplėšė Ogrės miesto vyrai. Rungtynės baigėsi rezultatu 9:11. Po šio skaudaus pralaimėjimo komandai užsidarė visi keliai medaliu link tačiau vyrai nenuledo galvų ir tęsė kovas. Paskutinėse grupės varžybose „Marių meškos“ susitiko su „Sirocco“ komanda iš Latvijos. Varžybos vėl gi vyko taškas į tašką ir nei viena komanda nenorėjo užimti paskutinės vietos grupėje, tačiau po ilgos bei įtemptos kovos teko pripažinti oponentų pranašumą ir čia. Nusileista rezultatu 9:11. Po grupės varžybų prasidėjo atkrintamosios kovos. Jas „Marių Meškos“ pradėdo su komanda iš Latvijos „Salaspils“ kuri šiais metais į turnyrą delegavo savo jaunąją kartą. Tačiau jaunimas meškoms metė gan rimtą iššūkį ir ne pagal žaidėjų amžių, o savo technišku žaidimu kovojo iki pat pabaigos ir tik rungtynių pabaigoje nusileido komandai iš Klaipėdos. Tai buvo pirmoji komandos pergalė turnyre kuri buvo svarbi ne tik dėl vietos turnyre tačiau ir labai svarbi psichologiškai komandai. Paskutinės turnyro rungtynės laukė su jau kartą šiame turnyre sutiktais „Sirocco” komanda. Prieš rungtynes vyru papildomai motyvuoti neprireikė į aikštelę „meškos“ žengė pervargusiomis tačiau kovingumu bei užsidegimu trykštančiomis akimis. Rungtynės dėl penktosios vietos prasidėjo „Marių Meškų“ spurtu 4:0. Komanda nuo pat pradžių pradėjo rungtynes uraganišku puolimu ir pričiupo tam nepasiruošusią „Sirocco“ komanda. Tačiau Latvijos komanda nepasimetė ir sugryžusi į rungtynes prisivijo „Marių Meškas“ 6:5. Toliau varžybos klostėsi taškas į tašką. Visų varžybų metu netrūko layoutų ir kitų įspudingu epizodų. Žiūrovams nuobodžiauti tikrai neteko, tad pademonstarvę gražią bei atkakalią kovą dėja, bet vyrai nusileido Latviams ir rungtynes baigė rezultatu 10:11 ir užėmė 6 vietą.

Nuotraukos iš “Ledinio disko” turnyro čia

MM_ledinis_diskas_2016Reziumuojant visą turnyrą galima pasakyti, kad „Marių Meškos“ garbingai sudalyvavo ir kovojo iki paskutinio prakaito lašo visose be išimties varžybose nepaisant fakto kad dalyvavo budami vos penkiese. Tai atsispindėjo ir žaidimo dvasios apdovanojimuose kur buvo nusleista tik „Vorams“ surinkus vidutiniškai 10,5 taško per rungtynes, tuo tarpu „Vorai“ vidutiniškai rinko po 11,5 žaidimo dvasios taškų per rungtynes. Šį turnyrą laimėjo bei auksą i Vilnių parvežė komanda „Vorai“ kuri dar laimėjo ir žaidimo dvasios apdovanojimą. MVP – vėl Vycka iš SD.

Iki pasimatymų lėkščiasvydžio aikštelėse. Love is in the air !!!

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s