Tournaments

Rigas Rudens 2016

Rigas Rudens 2016 logoLapkritis tradiciškai pabalčio ultimeito žaidėjus subūrė į didžiausią rudens salės ultimeito turnyrą – “Rigas Rudens”. Meškoms tai buvo antras pasirodymas šiose varžybose (praėjusiais metais, 2015, meškos dalinosi 15-16 vieta su Valmiera iš 20 dalyvavusių ekipų).

Marių Meškos @ Rigas Rudens 2016Šiemet meškos vėl nepajėgė surinkti pajėgios komandos konkurencingai varžytis su ekipomis iš pabalčio.
Deja, Marių Meškos (toliau “MM”) turėjo minimalios komplektacijos komandą (5 žaidėjų) su vienu ‘pick-up’ žaidėju.
Meškų sudėtis: Artūras, Justinas, Sergey, Juozas ir Romanas (iš Šiaulių komandos “Colibri”). Tačiau kartu džiugu buvo stebėti MM komandoje įvykusias permainas pozicijose ir naują veidą – Juozą.

Marių Meškos @ Rigas Rudens 2016Pirmą dieną meškų komanda rungtyniavo savo grupje prieš “Salaspils Jr.” (Latvija) ir “Oksidisko” (Rusija). Abejose rungtynėse pakankamai gerai pavyko vykdyti taktinius užmanymus puolime, tačiau trūko daugiau tikslumo atakuojant priešininkų taškų zoną. Rungtynėse su latviais nusileista vos vieno taško skirtumu 9:10, o prieš rusus pralaimėta 6:8. Nepaisant pralaimėto susitikimo rungtynės buvo labai intensyvios ir pareikalavo iš abiejų ekipų daug jėgų.
Pralaimėjus abejus susitikimus grupjė meškos užėmė paskutinę grupę ir todėl sekantys varžovai buvo aukštesnį reitingą turinti komandą “RandomEST” (Estija). Deja mūsų vyrams nepavyko įveikti ir šiaurės ‘kaimynų’.
Po pralaiamėjimo meškos judėjo į dušus ir atsikvėpti, tačiau, paaiškėjo, kad MM dar turi vieną, paskutinį dienos susitikimą su dar viena Estijos komanda “Tartu Turbulence”. Meškos atsišviežinę, po dušo, vėl šoko į prakaituotas aprangas ir vėl grūmėsi dėl pergalės. Priešininkai negalėjo sustabdyti taktinių MM sprendimų, kurie padėjo lengvai apgauti priešininkus ir paversti juos taškais. Įdėjus paskutines jėgas varžybų pabaigoje pavyko atkovoti dar kelis diskus iš ir pergalingai užbaigti rungtynes rezultatu 11:9. Paskutinio mačo metu Sergey patyrė traumą dėl kurios baigė savo dalyvavimą “Rigas Rudens” turnyre.

Marių Meškos @ Rigas Rudens 2016Antrą dieną meškos turėjo du susitikimus. Pirmąjį su “Salaspils Jr.”, o antrąjį su “Skraidančiais drambliais”. Netekus penktojo žaidėjo buvo susitarta su organzatoriais ir oponentais, kad meškoms bus leista pasiskolinti žaidėjus dalyvaujančius turnyre ir atstovaujančius kitas komandas. Tai buvo Mindaugas iš “KossMix” ir “Drop That Smile” merginos: Rūta, Gintarė, Barbora, Natalija, Donata, Julija ir Milda.

Sužalotos meškos dėkingos už ištiestą pagalbos ranką 🙂

Bendrai apžvelgiant “Rigas Rudens” turnyrą galima pasakyti, kad Lietuvos klubams jis susiklostė prastai. Atvirąjame divizione aukščiausią vietą iškovojo Lietuvos čempionai Vilniaus – “Vorai”.
Merginų divizione dalyvavo vienintelė Lietuvos merginų komanda iš Vilniaus “Drop That Smile”.

VORAI @ Rigas Rudens 2016Atvirojo diviziono rezultatai:

1. “Salaspils FK” (Latvija, Salaspilis)
2. “RealFive” (Rusija, Dzeržinskas)
3. “Hardcore Ultimate” (Latvija, Ryga)

6. “Vorai” (Lietuva, Vilnius)
10.  “Taškas” (Lietuva, Vilnius)
17. “KossMix” (Lietuva, Vilnius)
19. “Skraidantys drambliai” (Lietuva, Kaunas)
20. “Marių Meškos” (Lietuva, Klaipėda)

Žaidimo dvasios apdovanojimas – “RealFive” (Rusija, Dzeržinskas)

Turnyro MVP – Robin Lilleorg “Random EST” (Estija, Talinas)
Elito grupės MVP – Ģirts Zaķis “Ultimaniacs” (Latvija, Ventspilis)
Jaunimo MVP – Arvīds Žanis Orlovskis “Salaspils WT” (Latvija, Salaspilis)

Merginų diviziono rezultatai:

1. “Andre Kontrol” (Rusija, ?)
2. “Moments” (Latvija, Ogrė)
3. “Salaspils FK” (Latvija, Salaspilis)

9. “Drop That Smile” (Lietuva, Vilnius)

Žaidimo dvasios apdovanojimas – “Flying Lemons” (Estija, Talinas)

Turnyro MVP – Līva Jakovele “KCN Rīga” (Latvija, Ryga)
Jaunimo MVP – Kristīne Gūtmane “Sirocco” (Latvija, Ryga)

Tenka pripažinti, kad Marių meškos sporto klubas tendencingai mažėja, silpsta ir paskutiniais metais rungtyniauja vos su minimalia sudėtimi, ne su labiausiai patyrusiais savo klubo žaidėjais, dažniausiai varžosi tik su silpnais varžovais ir jau primiršo tikrąjį “kraujo, bei pergalių skonį”.

Trauma: Sergey.

1 thought on “Rigas Rudens 2016”

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s