4 Fun, Tournaments, treniruotes

LUČ tryouts

Prieš keletą dienų meškos dalyvavo pasiruošimo prieš LUČ turnyre – “LUČ 2017 tryouts”. Jau nieko nebenustebino, kad meškos atvyko tik 5 ir su mišrios sudėties komanda. Vieni buvo nusiteikę rimčiau, kiti irgi atvažiavo su silpnesne sudėtimi. Meškų penkiakpirštį kumštį sudarė Aidas, Artūras, Darius, Oksana ir Saulė. Šis kumštis kovojo už vietą po saule su priešininkais ir tiesą sakant viskas labai normaliai klostėsi. Tiesa, šis įvardintas kumštis sudavė tik vieną smūgį, kuriuo išplėšė pergalę, bet kaip sakė Artūras “-hey, o kas gi skaičiuoja :)))”


Trumpai apie turnyrą: LSDF galvos sugalvojo padaryti turnyrą prieš LUČ, kad komandos galėtų pasižiūrėti kur komandų pliusai minusai prieš čempionatą, meškos žinoma be kalbų – In! (pradžioje norinčių buvo daug! nežinančių ar galės irgi 🙂 tačiau kaip visada, viskas išsisprenė paskutinę akimirką). Šiame turnyre užsiregistravo 6 LT komandos: MM, SD, Voriukai, Velniai, ŽV ir KossMix. Formatas – open. Visi žaidė po grupėje po 5-ias rungtynes ir po to dar vieną “dasimušimui” dėl galutinės vietos turnyo galutinėje komandų pajėgumo lentelėje.

Meškos pradėjo rungtynes su “Voriukais” (skamba lengviau negu “Vorai”, bet napsigaukite 😀 ). “Vorų” mokyklos paliesti žaidėjai visada yra geri priešininkai. Tai nors su jaunimu, tačiau su KB, Deniu ir Matu – “Vorai” stiprūs. Meškos sukovojo įdomų ir permainingą geimą, kurio metu net kelis kartus keitėsi pirmaujanti komanda, abi komandos klydo, tačiau sėkmingiau rungtynes užbaigė Vorai – 10:9, tad jiems – tris kartus valio: “Valio”, “Valio”, “Valio”!

Meškos pailsėjo, pasėdėjo ir dabar kovoti su Velniais išėjo. Velnių ultimeito mokykla yra taip pat gera ir jie moka neskubėti ir tausoti diską, tad žinant meškų keitimo suolelį ir kaip diską swing’ino Velniai – nuvargino meškas ir antroje žaidimo pusėje žaidimo vadžias jau tampė velniai,..kad juos kur velniai :)) Meškos pralaimėjo – 07:11

Meškos prieš Kaišiadorių žaliuosius velnius (ŽV). Meškos piktos dėl dviejų iš eilės pralaimėtų rungtynių, meškos turi potencialo, meškos padarė porą derinukų, porą sužaidimų per du bokštus, porą greitų atakų, stebėję jų puolimą – meškos pritakė gynybą…ir..nepykit, žalieji velniai, bet atrodė, kad jūs nieko negalėjot padaryti. Meškos iškovojo pergalę rezultatu 9:5

Meškos prieš Skraidančius dramblius. Įdomus mačas: meškos su 2 merginomis – SD taip pat; meškos tikrai nestipriausios sudėties – taip pat ir SD; pas meškas sugrįžo bokštas Aidas, o pas dramblius – legenda Mantas; tad, taip sakant teko iš naujo aiškinti aikštėje kas tie kurie geresni.
Pradžia – meškų.., vienareikšmiškai. Vidurys – daug maž apylygiai, na, o pabaigoje – …nu ka…pavargo meškos, sulėtėjo, nebesuspėjo..privargo… Skraidantys drambliai triumfavo – 11:09.

Jau pabodo skaityti, o meškos dar turėjo žaisti dar porą rungtnyių 🙂 paskutiniai grupės varžovai MM buvo numatyti – KossMix. Ši, baltų ir augalotų vyrų komanda, kuri kol kas buvo laimėjusi visus geimus, užsimanė ir MM trofėjaus savo šios dienos galvų medžioklės žaidime… Meškos nežino ar tai buvo greičiausias tos dienos geimas ar ne, bet jis buvo tikrai trumpas – rungtynės užtruko 11 min. :/ Meškos negalėjo pasiūlyti jokios gynybos KossMix’ams, nors puolimas ir atrado kelis būdus kaip nesunkiai įmesti keletą taškų. Galutinis rezultatas – 4:11.

Pasibaigus rato varžyboms, komandos susigrupavo pagal pajėgumus ir meškoms teko džiaugsmo pažaisti dar kartą prieš ŽV. Kas iš pradžių atrodė visai parankus oponentas meškoms, ilgainiui virto kažkokiu nesibaignačiu nesėkmių šuliniu iš kurio meškoms labai jau sunkiai teko kapanotis.. Svarbus momentas dar buvo ir tai, kad paskutinis geimas truko jau visas 30 minučių (5+ nei žaisti prieš tai). Žinoma gerai, kad meškos savo jėgų pike ir su normaliu keitimu atvažiavo. Stebint žaidimą iš šono buvo panašu, kad meškinai ir meškos patys sau sunkino žaidimą pamesdami lenguvs pasus, nepagaudami disko taškų zonoje, sugebėdami pataiktyti į aplink aikštę esančias balkonų sienas, krepšio lenktas, tinklelius, na ir vėliau dar palengvindami darbą ŽV su savo subliuškusia ir vos judančia gynyba. Nors iki pat galo komandos įmestų taškų atžvilgiu buvo apylygės, tačiau matėsi, kad meškos neišlipa iš moralinės duobės, dėl kurios ir būna priimami blogi sprendimai, o nuovargis kišo koją su sprendimų įgyvendinimu. ŽV atkentėjo ir pabaigė turnyrą iškovodami pergalę prieš žlugusias meškas – 09:07 (ir iš vis, ne taškuose esmė…būtumėt matę tas rungtynes….vaje vaje.. ŽV dar bent naujokai, na o MM kuom gali pasiteisinti..? Na..? Liūdna liūdna… )

nophoto
Sorry, foto iš turnyro nėr

Trečią vietą laimėjo Jurbarko Velniai. Na ir šaunuoliai! Na ir gerai! Turi gero jaunimo, gerai žaidė – approved!
Finalas tarp “KossMix” ir “Voriukai”. Visi stebintys gal ir vylėsi kitokios rungtynių eigos, arba įtemptesnės kovos, tačiau paprasčiausiai fiziniai skirtumai buvo per akyvaizdūs ir KossMix’ai galėjo daug labiau varijuoti turint ūgį, greitį, jėgą ir techniką lyginant su jaunaisiais vorų žaidėjais. Pergalė užtikrintai iškovota baltųjų Koss’ų – 13:05.

Turnyro naudingiausias žaidėjas (MVP): nenuilstantis, nesustojantis, nepametantis diskų voras – Kęstutis Bačkis! Valio! Valio! Valio! (Y) Puikus pavyzdys kaip reikia žaisti 😉
34 naudingumo taškai!

Be je, pasirodo, kad mūsų – MM Dariui Ž., trūko vos dviejų taškų ir būtų laimėjęs MVP jis 😀
Dariaus taškų kraityje – 33 t.

Šiaip niekada čia neskelbiam viso MM sąstato MVP skaičiukų, bet kad jau tiek nedaug tų meškų tedalyvavo, tai ką jau čia, padarėm išimtį:
#5 Oksana – 5 t., #7 Darius – 33 t., #11 Aidas – 21 t., #21 Artūras – 12 t., #35 Saulė – 16 t.

Marių meškos, žinoma, kaip ir visos komandos, spėliojo kas-o-kas laimės spiritą 🙂 šį kartą meškų nominacija SOTG komandai buvo – Voriukai. Meškos ir čia neatspėjo 🙂 (ne meškų, ne meškų diena visai 😀 ) SOTG medaliai įteikti – KossMix’ams – 11,33333 !

Marių Meškos iš oponentų gavo – 11,00 (antras rezultatas)
Meškų nominuoti “Voriukai” surinko – 10,8333 (trečias rezultatas)

Tai va taip va, pavargėlės meškos gyvos grįžo namo ir bent jau su šyspsenomis ir pokštais 🙂

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s