Tournaments

Marių Meškų rezultatai Lietuvos čempionato pirmajame etape

luci-2017-1e-1Mūsų Klaipėdos ultimeito klubas “Marių Meškos” dalyvauja Lietuvos Ultimeito Čempionate (LUČ). Čempionatas organizuojamas lygos principu, tiesa, lyga sudaryta tik iš keturių etapų, kurie trunką vieną dieną: gruodžio 17, sausio 15, vasario 18 ir balandžio 4 dienomis – finalinis – ketvirtasis etapas.

Meškoms teko garbė varžytis su trimis ekipomis.
Pačios pirmosios rungtynės buvo čempionato atidarymo rungtynės prieš LUČ naujokus – Žaliuosius Velnius. Meškos pasinaudojo proga ‘pakrikštyti‘ LUČ naujokus 🙂 (jiems tai pirmasis salės LUČ). Meškos pergalę užtikrintai iškovojo rezultatu 11:4 (rungtynių statistika).

luci-2017-1e-2Antros rungtynės su Lietuvos stipriausia ekipa – “Vorai”. Ar vorų autoritetas, ar noras aplenkti varžovus ir nesusikalbėjimas aikštėje privertė meškas dažniau klysti nei Lietuvos čempionų komandą, kuri priešingai, meškų klaidas versdavo į taškus savo naudai. Meškos turėjo pripažinti vorų pranašumą įtikinančiu rezultatu – 5:11 (rungtynių statistika).

Paskutinis žaidimas buvo po ilgesnės pertraukos, nusiraminimo ir pietų 🙂 “Marių Meškų” jau laukė Lietuvos vicečempionai “Taškas”. Rungtynės nuo pirmų minučių padiktavo gerą tempą ir buvo matyti, kad nė viena komanda nesitiki lengvos pergalės. Tačiau, nepaisant fakto, kad meškos pradėjo rungtynes pirmąja ataka, prarado diską, praleido du iš eilės ‘sausus‘ taškus, meškos neprarado motyvacijos – atsakė tuo pačiu ir rezultatas vėl lygus – 2:2. Toliau runtynės klostėsi apyligiai ir komandos nuostekliai rinko savuosius taškus iki rezultato 8:8. Dėl Taško klaidų puolime ir pagirtinos meškų gynybos dėka, Klaipėdiečiai galėdavo pabaigti Taško atakas pelnydami taškus ir įsirašydami į savo sąskaitą. Marių Meškos pelnė tris iš eilės taškus ir rungtynės baigėsi rezultatu – 11:8. Rungtynių pabaigoje, prie visų trijų paskutinių taškų pelnymo prisidėjo #7 Darius Žukauskas, tiek įmetant tiek pagaunat taškus. Meškos džiaugėsi pergale. Tribūnos gal labiau džiaugėsi ne tiek meškų pergale, kiek netikėta, o gal net sencacinga rungtyniu baigtimi (rungtynių statistika).

mm-luci-2017
Marių Meškos @ LUČi 2017: Justinas, Aidas, Saulė, Sergey, Oksana, Darius, Artūras.

Kaip paaiškėjo vėliau, kad be “Marių Meškų” ir “Taškas” akistatos baigties šiame LUČ etape įvyko dar didesnė sensacija.
Šis netikėtumas įvyko tarp Kauno “Sraidančių Dramblių” ir daugkartiniai LUČ čempionų, Vilniaus “Vorų”.
Vilniečiai pralaimėjo Kauno “Skraidantiems Drambliams” – 7:11 (rungtynių statistika).

 

LUČi 2016/2017 1-as etapas:
Marių Meškos – 2 pergalės ir 1 pralaimėjimas

Turnyrinės lentelės ir naudingiausi čempionato žaidėjaičia.

941534_495850880469887_333499339_n

Lietuvos Skraidančiojo Disko Federacijos straipsnis apie įvykusį LUČi 2017 1-ą etapą – www.frisbee.lt/Naujienos

 Antrasis etapas vyks KLAIPĖDOJE
Sausio 15 dieną!!!

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s