4 Fun, Tournaments

Garuojantys diskai HAT 2017 (rezultatai)

5Sausio pirmosios rytą Klaipėdoje, Marių Meškų vėl surengė Garuojančių diskų HAT turnyrą į kurį sulaukė svečių iš Vilniaus (“KossMix” ir “Drop That Smile” klubų), Šiaulių (“Colibri”), Kaišiadorių (“Žalieji Velniai”) komandų. Visada smagu sulaukti svečių 😀 Na ir žinoma, mažas būrys, Klaipėdos meškinų ir meškučių! 🙂

Tai buvo jau 6-asis Garuojančių Diskų HAT turnyras, tad drąąsiai galime turnyra vadinti – Tradiciniu! 🙂

Turnyras žaidėjų skaičiumi gal ir nebuvo didžiausias, tačiau, visiems (kurie neatėjo stipriai pavėlavę), kurie dalyvavo, tai garantavo užtektinai žaidimo laiko.

22 žaidėjai buvo paskirstyti į 4 mišrios sudėties komandas burtų keliu.
Sudarytos komandos susigalvojo komandų pavadinimus:

garuojantys_diskai_hat_2017-komandu_roster

4 vieta - "NeŠiandien"
4 vieta – “NeŠiandien”

Rungtynės prasidėjo tarp keturių komandų rato principu, kai sužaidžia visos komandos su visomis. Po rato varžybų laukė pusfinlaiai ir rungtynės dėl medalių.Burtai kaip burtai, komandos kaip komandos, tačiau buvo galima išskirti vieną komandą iš visų, tai buvo “Fėjų Kileriai”. Joje tebuvo keturi žaidėjai, tačiau visi iš to paties klubo – “Marių Meškos”, tuo viskas ir pasakyta, visi puikiai susižaidę, kartu treniruojasi, tad neveltui jiems žaidėsi lengviausiai 🙂

3 vieta - "NeGaidis"
3 vieta – “NeGaidis”
2 vieta - "Kepti sparneliai"
2 vieta – “Kepti sparneliai”

Šentiniame turnyre nebuvo galima nepastebėti vienaip ar kitaip pasipuošusių žaidėjų, pradedamt nuo kalėdiniakepurių, briedžių ir baigiant rausvąja fėja, vienuole, Robinu…Mažojo finalo runtynės vyko tarp “NeŠiandien” ir “NeGaidis”. Gal dėl rungtynių reikšmės/ ar svorio tačiau rungtynės buvo labai įdoomios stebėti!

Abi komandos žaidė taškas į tašką, viena po kitos apsikeisdama sėkmingomis atakomis, taip pat ir klaidomis. Rezultatas beveik visą rungtynių laiką taip pat buvo lygus, arba viena komanda įgydavo minimalų pranašumą (+1).
Įspūdingi D, keli gražūs ir efektyvūs layoutai, greiti taškai, pavogti diskai…..Tačiau rungtynių pabaigoje, vos per kelias minutes, savo pranašumą pavyko įrodyti komandai “NeGaidis”, kurie ir laimėjo turnyro bronzą rezultatu 12:08!

1 vieta - "Fėjų Kileriai"
1 vieta – “Fėjų Kileriai”

Finale susitiko “Fėjų Kileriai” ir “Kepti sparneliai”. Tai buvo antrasis komandų susitikimas, tad komandos jau žinojo ko vieniems iš kitų tikėtis.

Kad ir kokios būtų geros viena ir kita komanda, rungtynės nuo pat pradžių vyko taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje 2 taškų pranšumą pavyko įgyti “Fėjų kileriams”, kurį jie ir išlaikė iki rungtynių pabaigos.
Rezultatu 15:13 jie iškovojo aukso medalius!

Turnyro MVP
Turnyro MVP

Viso turnyro metu pralaimėjimo skonio taip ir nepajuto komanda – “Fėjų Kileriai”.

Tiesa nepaisant susižaidusios komandos labai sunku apginti tokius švyturius kaip Aidas ir Darius, o čia dar ir Renatas su Saule 🙂 Rezultatyviai sužaidė visas rungtynes ir per turnyrą pelnė net 78 taškus (vid. 15,6 t./rungt.)!

MVP buvo renkami visiems žaidėjams balsuojant už jų nuomone tinkamiausius kandidatus. Naudingiausi žaidėjai: Oksana Žukauskienė ir Justinas Rupeika!
Tokiu pačiu principu buvo renkamas ir orginaliausio kostiumo savininkas, kurio tapo Ąžuolas Sidaras (dar žinomas Fėjos slapyvardžiu 🙂 ) !!!

 

Visi turnyro rezultatai pateikti čia (varžybų tvarkaraštis) ir čia  😉

garuojantys_diskai_hat_2017-rezultatai_03

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s