Marių Meškos Lietuvos čempionate ’17 (2 turas)

luc17-logoLietuvos ultimeito čempionatas įpusėjo ir tikrai nesuklysim pasakydami, kad dar ir kaip reikiant įsisiūbavo.
Turbūt nedaug kas būtų nuspėjęs čempionato eigą ir kad kol kas ne visoms komandoms sekasi taip kaip buvo tikėtasi.

Marių Meškos antrąjame etape turėjo keturias varžybas:

  1. prieš “KossMix”
  2. prieš “Skraidančius Dramblius
  3. prieš “Žaliuosius Velnius
  4. prieš “Taškas

Antrąjam etapui Marių Meškos (trump. MM) surinko pakankamai stiprią sudėtį: #4 Saulė M., #7 Darius Ž.,  #9 Sergey K., #11 Aidas F., #14 Redas V., #17 Algirdas V., 21# Artūras P., #25  Justinas R.

MM vs. ŽV - LUCi 2016/2017Pirmosios rungtynės MM buvo pilnos nesusipratimų ir apsipratimo su aikšte rungtynės (labai meškoms turkdė balkonai, greta aikštės šonų esančios sienos 🙂 ), tad galima sakyti, kad “ne-paėjo” rungtynės.
Rungtynes pradėjo Klaipėdiečių ataka, tačiau netikslus perdavimas ir priešininkai pelno lengvą tašką. Panašus scenarijus kartojosi dar kelias atakas – klaida perdavime ir iškarto greita KossMix kontraataka. Rezultatas iškreipia viedą 0:3 laimi KossMix. Gal kiek labiau “apsipratus su žaidimu” MM pradeda rinkti savo taškus, deja, KossMix taip pat – rezultatas nepadorus 2:6. Nuo šio rezultato KossMix pradėjo daugiau klysti, MM pradėjo geriau gintis, tiksliau išbėgti ir to pasekoje nutraukė daug priešininkų atakų. Rezultatą pavyko lyginti ir priešininkus pavyti iki “universe point” (t.y. lygus rezultatas ir sekantį tašką pelniusi komanda – laimės rungtynes). Nors paskutinio taško šturmui buvo pasiruošę Vilniečiai, jie padarė klaidą ir Meškos turėjo labai realią galimybę viską užbagti įsrašydami dar vieną pergalę į savo sąskaitą. Deja, netikslus Redo metimas Justui – prarastas diskas ir šį kartą KossMix nebesuteikė mūsiškiams antro šanso. Pralaimėta rezultatu 10:11.

Skraidantys Drambliai LUCi 2016/2017Antrosios rungtynės prieš scencaciją pateikusius Kauniečius – “Skraidantys Drambliai” (SD), kai praeitame etape jiems pavyko nugalėti daugkartinius Lietuvos čempionus, komandą – “Vorai”. Rungtynes pradėjo vėl MM, pelnydami du taškus iš eilės. Po pirmųjų ~5-7 rungtynių minučių SD pradėjo žaisti tolimais ir aukštais metimais ir MM kažkaip visiškai buvo nepasiruošusios tokiam priešininų žaidimui, tokiu būdų kauniečiai nesunkiai išsiveržė į priekį – 5:4. Dar apylygio žaidimo ir dar vienas SD spurtas leido svečiams jiems atitolti 10:7. Deja, MM pavyko tik sušvelninti rezultatą iki 9:11.

Po dviejų pralaimėtų rungtynių Marių Meškos susėdo ir ramiai pabandę prisiminti klaidas, atrado spragas, perstumdė savo žaidimo planą ir jau laukė sekančių varžovų – “Žaliųjų Velnių”.

 MM vs. ŽV - LUCi 2016/2017Rungtynės prasidėjo “Žaliųjų Velnių” (ŽV) ataka, kurią dėl prasto perdavimo pratęsė jau MM ir pelnė primąjį tašką. Artima ir klampi MM gynyba vertė vis labiau įklimpti svečius iš Kaišiadorių.

Po truputį Meškų traukinys įsibėgėjo ir rungtynių pabaigoje labiau džiaugėsi namų komanda, iškovojusi perglalę rezultatu 11-7.

img_9174-mm-vs-taskas-luci-2017img_9171-mm-vs-taskas-luci-2017img_9172-mm-vs-taskas-luci-2017Paskutinės MM rungtynės buvo ir paskutinės dienos rungtynės. Vienos komandos išvyko namo, o kitos komandos pasiliko stebėti ar pavyks Taškui atsirevanšuoti už prėjusiame etape pralaimėtą mačą?, ar meškos antrą kartą iškovos pergalę prieš “Tašką”, ar ne?
Rungtynės buvo pakankamai įtemptos, greitos ir rezultatyvios, tad rekomenduome jas pažiūrėti čia.
Pirmąją rungtynių pusę užtikrinčiau žaidė “Taškas” ekipa, tačiau paėmus minutės pertraukėlę, nusiraminus Marių Meškoms, gal ne tiek geriau sekėsi pulti ar mažiau klysti, kiek geriau apsiginti nei varžovams. Gal kiek neįprasta buvo kad meškos “suko” diską, o ne kaip jau įprasta tiesiog nuskubėdavo pulti. Tie apsiginti momentai ir neperskubėtos atakos leido pasivyti taškais priešininkus iš išlyginti rezultatą – vėl “universe point” ir “Taškas” turi puolimą. Napavykus pelnyti taškų, laimėti rungtynes ir principinę kovą įgijo MM. Pora gerų išbėgimų ir diskas smegimas į zonoje jau pasiruošusį Redą V.! Pergalė! Tačiau ne, ne, “Taško” žaidėjai nesutinka, kad Redas pelnė tašką…(tikslių aplinkybių reiėktų klausti Redo) ir žaidimas tęsiamas, meškos stengiasi neskubėti ir tikslūs perdavimai ir diskas atsiduria zonoje, Algirdo rankose. Paskutinis taškas ir rungtynės laimėtos rezultatu 9:8.

Etapas įdomus tuom, kad Vorai dar kartą nusileido Kauno komandai – SD (jau antrą kartą), taip pat ir vicečempionai – “Taškas”, pralaimėjo Klaipėdos komandai – MM (taip pat antrą kartą šiame čempionate), su Kaišiadroių ŽV tenka visiems pavargti ir niekas negauna lengvų pergalių kaip tikėtasi, “KossMix” žaidžia banguotai.

Turnyrinė lentelė po dviejų etapų įdomi ir ją galite peržiūrėti čia.

Nuotraukos iš antrojo etapo – pas Aidą.

video on YOUTUBEVisų rungtynių video įrašai – https://www.youtube.com/watch?v=MjAIK6sglYk

Trečiasis Lietuvos Ultimeito Čempionato ir visą turnyrinę lentelę iki galo apspręsiantis etapas vyks Jurbarke – vasario 18 dieną.

Advertisements

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s