Taisyklės, Tournaments

LUČi 2016/2017 IV-as/finalinis etapas

luci-2017-4e-mm2017 kovo 4 dieną, vyko paskutiniosios šiais metais Lietuvos Ultimeito salės Čempionato (LUCi) varžybos. Per šį čempionatą/lygą matėme įvairiausių staigmenų, tai gi to paties tikėjomes ir važiuodami į finalus. Meškų ekipažas iš Klaipėdos pajudėjo dar saulei nepatekėjus, o Saulės mieste – Šiauliuose buvo be ne pirmasis.

Klaipėdos klubas Marių Meškos garsėjančios savo ypatingai kompaktiška sudėtim, niekieno nenustebino ir šį sykį 🙂  Varžybose dalyvavome šešiese, kapitonas Artūras, Sieras, mūsų milžinas Aidas, bei Karolis, kuriam tai buvo pirmosios varžybos. BET… Nepamirškime merginų! Meškų sudėtyje šį kartą buvo Deimantė ir Saulė.

video on YOUTUBE
LUČi 2016/2017 etapų rungtynių įrašai  youtube.com

Meškos susidūrė su dviem priešininkais – patyrusia komanda, bei pernai metų vicečempionams – „Taškas“, ir palyginti neseniai įsikūriusia, gausią jaunų žaidėjų sudėtį turinčia ekipą – „Žalieji Velniai“.

Meškoms su ne pačia stipriausia sudėtimi buvo sunku žaisti prieš stiprią ir patyrusią Taško komandą. Taško komandos perdavimai tikslūs, žaidėjai greiti ir sugebėjimas neklysti puolant padėjo iškovoti pergalę rezultatu 13:5. Šis pralaimėjimas apsprendė tolimesnį meškų likimą – mūsų laukė paskutinės rungtynės su dėl 5-osios vietos su Žaliaisiais Velniais iš Kaišiadorių.

Rungtynėse su Žaliaisiais Velniais žaisti sekėsi geriau – matyt patirtis padarė savo. Nepaisant to, kad meškos klydo mažiau, žaidimas ilgai ėjosi taškas į tašką, kol ties lygiosiomis – 9:9 Marių Meškos perėmė inciatyvą į savo rankas ir pradėjo rinkti taškus, bei pakeitę gynybą priešininkams nebeleido pelnyti nei vieno taško, kas ir lėmė pergalę. Žaidimas baigėsi  9:13, Marių Meškos čempionate liko penktos, o Žalieji Velniai 6–ti.

Čempionate neretai matėme tikslių perdavimų, gražių, bei ambicingų metimų į zoną, aukštų šuolių, kartą kitą žaidėjai palepino gražiais ir efektyviais layaut‘ais. Ypatingai gražias varžybas teko stebėti ir čempionato pabaigoje žaidžiant vis stipresnėms komandoms dėl medalių komplektų.

Šiais metais LUČi geriausiai pasirodė vilniečių komandos: auksą iškovojo „Vorai“, sidabrą – „KossMix“, na o bronzą išplėšė – „Taškas“.

Galutinė komandų rikiuotė:

I vt. – Vorai (Vilnius)
II vt. – KossMix (Vilnius)
III vt. – Taškas (Vilnius)
IV vt. – Skraidantys Drambliai (Kaunas)
V vt. – Marių Meškos (Klaipėda)
VI vt. – Žalieji Velniai (Kaišiadorys)

vorai-luci-2017

Šis čempionatas Marių Meškų naujokams buvo gera patirtis, o ,,seniams“ puiki galimybė parodyti kaip patobulėjo per metus 🙂

P.S. Be je, meškos išsirinko ir geriausią ketvirtojo etapo geriausią mešką – …….. Aidas Figoras! Balsų dauguma gavo pilną saują simbolinių meškučių guminukų 😀

P.S.2. Galime pasiždiaugti ir tuo, kad Marių Meškos buvo antros pagal žaidimo dvasios balų vidurkį – 10,4 t.

P.S.3. Visi meškų rezutatai čia – http://ultiorganizer.frisbee.lt/?view=teamcard&Team=1245

captureP.S.4. Meškų gynybos rezultatai –

Idomioji statistika:

  • Šioje lygoje dalyvavo net 13 žaidėjų, kurie atstovavo ir kovojo už Klaipėdą!
  • Turėjom net penkias merginas komandoje.
  • Aidas pateko tarp MVP geriausių geriausių LUČi žaidėjų!
  • Iš 12 rungtynių – 5 pergalės (matematine išraiška tai 41,7 proc. – pergalių procentas).

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s