Tournaments

Meškos “Kick in de Kök 2017”

Kick in de Kok 2015Ankstyvą šeštadienio rytą, 01:47 vietos laiku, vienas Marių meškų ekipažas pajudėjo iš Klaipėdos link Talino, kur vyko 20-asis “Kick in de Kök” turnyras. Kiti komandos draugai, padėję atstovauti Marių Meškoms vyko iš kitų miestų, Vilniaus ir Kauno. Šiais jubiliejiniais “Kick in de Kock” metais šventė ir Marių Meškos, kurios turnyre dalyvavo net su dviem komandomis! Vyrų komanda – Open divizione ir vieną merginų koamdną – moterų divizione.
Be keturių Marių meškų grynakraujų: J. Rupeikos, A. Petrausko, D. Norkutės ir S. Medelytės turėjome net 11 pagalbininkų (legionierių).
Taip pat dėkojame S. Kalugin, kuris patyręs traumą su dideliu entuziazmu keliavo palaikyti savo komandos.

“Kick in de Kök” – tai vienas didžiausių Baltijos šalyse salės lėkščiasvydžio turnyrų!

Niekam nepaslaptis, kad meškos šaltuoju sezonu yra ypač apatiškos, tad ir meškų komandos be žaidėjų iš kitų Lietuvos klubų nebūtų pajėgusios sudaryti komandos šiam turnyrui. “Marių Meškos” sako skardų AČIŪ visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems kartu turnyre.

“Marių Meškos” – Open komandos nuotykiai
Mariu Meskos (vaik) @ Kick in de kok 2017Vyrų komanda: #2 Mantas Kaminskas (Taškas), #7 Šarūnas Sartanavičius (Taškas), #11 Arvydas Brazinskas (SD), #17 Juozas Bobina (SD), #21 Artūras Petrauskas (MM), #25 Justinas Rupeika (MM).
Žaidėjų roster’yje buvo registruoti dar du žaidėjai: #9 Sergey Kalugin nors į turnyrą atvyko, deja išbėgti negalėjo, dėl jo kelyje dar tebesančių medicininių siūlų, o #13 Tomas Bassus neatvyko, dėl vos dvi dienas prieš turnyrą plyšus raumeniui. Linkime kuo greičiau pasveikti!
Nors Justas irgi dar nebuvo visiškai įgalus žaisti……gerai, kad meškų tarpe yra veterinarė galinti padėti ir meškoms, visgi žvėrinčius čia pas mus 🙂

IMAG1339_MG_0233.CR2Vyrai papuolė į stiprią grupę, kurioje buvo trys komandos: Salaspils WT (Latvija), ESToR2 (Estija) ir meškos. Meškos žinoma labai į rungtynių tvarkaraštį nesigilino ir visiems atrodė, kad pirmosios rungtynės bus su latviais. Visų nustebimui, rungtynių tvarkaraštis priminė, kad varžybos vyksta taip kaip nurodyta plane, o ne ką meškos galvoja 🙂 tai gi BOOM – “EST o2” (2-oji Estijos Open rinktinė paplūdimio čempionatui Royan’e). Meškos pilnos jėgų, pradėjo stipriai – rungtynių rezultatas 11:5. Estijos rinktinės nariai liūdėjo, na o meškoms kažkaip smagu. Antras dienos mačas buvo prieš “Salaspils WT”. Baltijos šalių čempionai buvo nesustabdomi ir MM… Rungtynių baigtis 2:11.

Mariu Meskos @ Kick in de Kok 2017 Illia photo (5)Mariu Meskos @ Kick in de Kok 2017 Illia photo (2)Kryžminėse rungtynėse dėl patekimo į “TOP8 klubą” meškoms pakliuvo A grupės 1 vietą užimanti komanda “GRID”. Visi žino, kad tai daugkartinė šio turnyro nugalėtojų komanda, tad būta noro pabandyti įkasti.  Mačo pradžioje gal dėl per didelio noro įrodyti pajėgumą, buvo suklysta per daug ir vėliau prasidėjęs spurtas neperkreipė rungtynių svarstyklių 6:11 švedai šventė iškovoję kelialapį, o meškoms liko kovoti dėl 9-24 vietų. Pralaimėjus paskutines rungtynes MM teko žaisti dar vienas, ketvirtas dienos rungtynes ir jos buvo prieš “Salaspils Jr.” komandą. Vien šios komandos vardas priverčia suklusti… Priešininkų komanda sudaryta iš jaunuolių tačiau su disku jie elgėsi ne ką prasčiau nei žaidėjai žaidžiantys penketą metų… Meškos pradėjo stipriai, tačiau per anksti pasijuto nugalėję priešininkus ir “Salaspils Jr.” trenerių štabo pagalba pradėta sugrįžti į žaidimą. Viskas sprendėsi “universe point” taške. Čia vis dėlto savo pranašumą įrodė MM baigdami susitikimą rezultatu – 9:8. Ratelyje latviai sunkiai tramdė emocijas dėl pralaimėtų rungtynių. Dienos rezultatas – dvi pergalės iš keturių ir liko 3 žaidimai dėl 9-16.

IMAG1332Super ankstyvų sekmadienio rytą (nei pusryčiavus, nei spėjus pilnai atsikelti ir tinkamai apšilti) MM teko žaisti prieš “Valmiera” (komandą iš Latvijos) dėl 9-12 vietų. Rungtynes pradėti 08:30 val. tikrai nėra paprasta, tačiau sąlygos vienodos visiems… Rungtynėse netrūko MM žaidimo broko, nesusikalbėjimo ir meškos paleido žaidimą… 4:10 latviai šventė pergalę. Antrasis dienos mačas prie dar vieną Latvijos komandą “Night Watch”. Nuo pat rungtynių pradžios žaidimas klijavosi labiau mūsiškiams vaikinams. Latviai nors ir jauni, tačiau labai greiti, šoklūs ir priimantys drąsius sprendimus. Meškos atsiplėšę didele persvara ir kiek atsipalaidavo, tad priešininkams pavyko sumažinti skirtumą. Rungtynių galutinis rezultatas 10:8 MM naudai.

WP_20170409_11_55_05_ProPaskutinės turnyro rungtynės prieš Rusijos komandą “OksiDisko”. Nuo rungtynių pradžios meškų traukinys judėjo įprastu ritmu: agresyviai, greitai, palei liniją, esant reikalui laužiant pusę, aukštais bei greitais perdavimais, gynyba veikė ne ką prasčiau. Labai daug situacijų buvo, kai rusai neturėjo kam atsimesti disko. Rungtynes mūsų vaikinai laimėjo rezultatu 11:5 ir iškovojo 13-ą vietą.
Paguodžiant vaikinus galima paminėti, kad iš 7 rungtynių jie pralaimėjo tik 3 susitikimus ir du iš jų žaidė finale t.y. Salaspils WT ir GRID, tad meškos žaidė ir parlaimėjo stipriausioms turnyro komandoms 🙂

Vaikinų komandos naudingiausio žaidėjo pirštų daugiausiai surinko #17 Juozas Bobina! SVEIKINIMAI!

Mariu Meskos @ Kick in de Kok 2017 Illia ph (3)

Mariu Meskos (merg) @ Kick in de kok 2017“Marių Meškos” – merginų komandos sudėtis:
#2 Deimantė Norkutė (MM), #4 Saulė Medelytė (MM), #9 Birutė Steponaitė (KossMix), #11 Kristina Bačkytė (DTS/Vorai), #13 Karolina Aleknaitė (ŽV), #17 Jurgita Stasikėlytė (KossMix), #21 Monika Spetylaitė (KossMix), #25 Gintarė Valantiejūtė (SD), #30 Justė Bučiūnaitė (SD).

IMAG1327Meškučių kelias prasidėjo nuo rungtynių prieš dvi Latvijos merginų rinktinės komandas LAT W2 ir LAT W3. Gal ir nelabai svarbu, tačiau tai buvo dvi ekipos sudarytos iš stipriausių latvių merginų besiruošiančių pasaulio paplūdimio čempionatui LAT W2 buvo gynybos komanda, o LAT W3 – geriausiai puolime žaidžiančios merginos. Abejas rungtynes įtikinamai laimėjo latvės LAT W2 2:11 ir LAT W3 1:11 (vaizdo įrašas), tačiau tai nebuvo vien tik latvių nuopelnas, meškutėms trūko tarpusavio susižaidimo. Trečios rungtynės vyko prieš komandą iš Švedijos su viena Lietuvaite žaidžiančia už šią komandą. Rungtynėse buvo daug emocijų tačiau labiausiai nustebino nesusipratimas su rungtynių savanoriais, kurie pasibaigus rungtynių laikui ir “The Dalahästs” užpuolus ir pelnius 8 tašką, kai meškutės turėjo tik 6. Paskelbė apie rungtynių baigtį. Po diskusijos su organizatoriais rungtynes buvo leista tęsti pagal galiojančias taisykles iki 9 taškų “point cap’o”. Marių Meškos pajutusios, kad galima išplėšti pergalę susiėmė – užpuolė. Po to apsigynė ir dar kartą užpuolė. Rezultatas lygus – 8:8 (žinoma viskas vyko su žaidimo stabdymais, taisyklių pažeidimais, tad teko peržaisti situacijas). Deja, nepavyko dar kartą priversti suklysti švedžių ir teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu – 8:9. Įdomios rungtynės.

IMAG1325Sekmadienis buvo daug įdomesnis ir rungtynės buvo daug konkurencingesnės nei dieną prieš tai. Pirmosios varžovės rusės – “Chili”. Rungtynės permainingos, taškas į tašką. Meškos pradėjo naudoti aštresnius metimus, ir nebebijoti permetinėti žaidėjus aukštais metimais ir žaidimas iškart pakilo į kitą lygmenį. Deja, nors ir buvo labai netoli, meškos pralaimėjo rezultatu 8:9. Šis pralaimėjimas pastūmė MM komandos vardą kartu su “The Dalahästs” ir “VFK” į mini grupę kur žaidžiama dėl 13-15 vietų.

Mariu Meskos @ Kick in de Kok 2017 Illia ph (2)Antrasis susitikimas su komanda su kuria teko žaisti šeštadienį – “The Dalahästs”. Šį kartą meškutėms nekibo diskai prie rankų nors tu ką…tačiau buvo žaidžiama iki galo ir nors švedės laimėjo 9:3 merginos neleisdavo lengvai pelnyti taškų jų zonos pusėje.
Paskutinis turnyro susitikimas buvo su “VFK”. Buvo kiek neįprasta žaisti prieš latvių merginas, kurios visada būdavo įvairiuose turnyruose mix sudėtyse ir didįjį darbą komandoje atlieka vaikinai, gal dėl to ypatingai šiame susitikime buvo daug ginčų, nesutikimų ir iš esmės problemų komunikacijoje. Žaidimas grubus, daug kontakto. Kova vyko ne tik dėl disko 🙂 Bet vėlgi, viskas gerai kas gerai baigiasi 🙂 O baigėsi rungtynės Kristinos Bačkytės aštriu, aukštu “forehand” metimu į taškų zoną, kur lemiamą diską pagavo Saulė Medelytė – 7:6. Meškos triumfavo!

Mariu Meskos @ Kick in de Kok 2017 Illia ph (4)Smagu turnyre iškovoti daug pergalių, bet labai geras jausmas baigti turnyrą, iškovojus pergalę paskutiniame dienos susitikime! 🙂
Žaidimas kas kiekvieną žaidimą gerėdavo – meškutės susižaidė!

Merginų komandos naudingiausia žaidėja buvo išrinkta #30 Justina Bučiūnaitė! SUPER!

Mariu Meskos @ Kick in de kok 2017 womenTurnyras merginų komandai buvo ypatingai neįkainojama patirtis, nes nedažnai tenka susiburti ir pažaisti kartu prieš kitas moterų komandas, o tuo labiau tai padaryti turnyre, prieš patyrusias, jau susižaidusias komandas. Atrodo, jog žaidžiant tarp merginų geriau pasimato asmeninės klaidos, atsirado daugiau progų jas taisyti, esi dažniau pastebimas, kaip žaidėjas. Ne visos mūsų MM merginų komandos narės tūrėjo progą dalyvauti treniruotėse, taigi kai kurios susipažino tik pačiame turnyre. Nepaisant to, turnyras buvo nepaprastai smagus, komandoje vyravo aukštas spiritas, viliamės kad tai pajautė ir priešininkų komandos. Visi nedrąsiai tikimės, kad pavyks suburti antrąją merginų komandą Lietuvoje:).

Projektas – Marių Meškos @ “Kick in de Kok 2017” nors ir ambicingas, bet pavyko! 🙂

Mariu Meskos (bendra) @ Kick in de kok 2017

Vorai @ Kick in de kok 2017Žinoma, negalime nepaminėti ir tai, kad Vorai dalyvavo Kick’e irgi 6-iese, ir tiems spartos vyrams pavyko prasimušti iki net 3-ios vietos!!!!!!!! Medaliai!! O Kęstutis Bačkis – turnyro MVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KossMix vyrams sekėsi prasčiau – jie užėmė 21 vietą, tačiau Mindaugas Mendelis tik per plauko galą negalėjo pasilaikyti turnyro MVP titulo!!!! 🙂

KossMix @ Kick in de kok 2017Kick in de Kok dalyvavo ir 4 Drop That Smile merginos KCN Riga komandos gretose, tačiau merginoms nepavyko bendromis pastangomis iškovoti medalių komplektų, jos liko 10-os.

Apie mus spaudoje – sveikasmiestas.lt

Daug daug gražių nuotraukų – Illia Shypunov Ultimate Photography

This slideshow requires JavaScript.

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s