Beach ultimate, SUN BEAM 2017, Tournaments

Sandslash 2017

Sandslash 2017Rugpjūčio 17 d. prasdidėjo dar vienas šaunus Meškų projektas, tai trijų dienų (18-19-20) paplūdimio lėkščiasvydžio turnyras kaimyninėje Lenkijoje – “Sandslash”!

Visi žino, mes gal ir negausus būrys, bet tikrai aktyvus! O tam, kad savo Šeimyną pagausintumėm pasikvietėm tris nuostabias merginas: Gintarę (SD), Justę (SD) ir  Birutę (KossMix) ir du ne ką mažiau nuostabesnius vaikinukus, tai Mantą (Taškas/SD) ir Modestą (KossMix). Marių Meškos savo gretose turėjo Artūrą, Sergėjų, Karolį ir Saulę. Visi iš didžiųjų Lietuvos miestų, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos, pajudėjome ketvirtadienio vakarą, o po beveik 10 val. trukusios sunkios kelionės, kitos dienos ankstų rytą, jau buvome pasirengę žaisti.

MM 2017 Sandslash visi

Mūsų pirmasis žaidimas buvo prieš lenkų komandą iš Varšuvos – “RJP”. Oponentai vėlavo į pirmąjį mačą. Meškų tai nesutrikdė 🙂 Jau per pirmąsias varžybas naujas meškų projektas parodė didelį potencialą ir beveik visi į aikštę išbėgę žaidėjai (labiau galima išskirti Mantą, Karolį, Sergėjų, Modestą ir Justę.
Priešininkų komanda – kaip komanda, bet viena mergina #60 atrodė ne ką prasčiau nei Donata Bassus 🙂 .
Laimėjome rezultatu 7:12. Pirma pergalė įtikinama persvara. Buvo labai smagu, kad šį turnyrą ant smėlio pradėjome laimėjimu.

Kitos rungtynės mūsų jau laukė 12:50 prieš “Thundering Herd”. Greiti, stiprūs, vikrūs ir su labai jau netradicine apranga (šortai kaip karvės – balti su juodomis dėmėmis) ir nuotaikingu šokiu pelnius tašką.
Priešininkų komanda netik smagi, bet ir apdovanota darbinėmis kojomis! Meškoms gynybą pavyko sudėlioti, taip, kad jiems tektų daugiau dirbti, tačiau ne pavyko laimėti šių rungtynių  ir rezultatu XX:XX (bus atnaujinta) nusileista britams.

Smagiausia penktadienį buvo kovoti su veikiausiai stipriausią sudėtį Lietuvoje turinčia komanda – “Drop that smile”. Džiugu, kad greita ir agresyvi “Marių Meškų” puolimo strategija pasiteisino, na bent jau pradžioje žaidimo, ir kovojome labai apyligiai. Reikėtų paminėti, kad didžioji dalis taškų buvo pelnyta mūsų meškučių merginų!
Marių Meškos buvo nusiteikusios kažką lengvai duoti priešininkams, tad kiekvieną tašką DTS privalėjo išsikovoti. Meškas buvo galima pagirti už kovingumą, bet pritrūkę jėgų, nepajėgėme atsilaikyti prieš daugybę žaidėjų turinčią “DTS”. Žaidimą baigėme rezultatu 6:11, tačiau aikštę palikome aukštai iškėlę galvas, nes atrodė, kad visą laiką žaidėme taškas į tašką. Mielai pakartotume! 🙂

Paskutinės dienos rungtynės 17:20 val., kuriuose meškučių laukė lenkų komanda – “4hands”. Gal lenkų žaidėjų skaičius (21 žaid.), gal dėl įvairus puolimo arsenalo, gal tai kad nelengva buvo perprasti savo priešininkus dėl jų nuolatinės rotacijos, bet rugntynės palengva pradėjo slysti į meškų rankų. Per daug kvailai  pamestų diskų ir blogų metimų patrumpino meškų laiką praleidžiamą puolime. Galiausiai, daugiau laiko gynyboje praleidžianti komanda – atsilikinėja, taip buvo ir su meškų situacija.
Keturiarankiai laimėjo rezultatu XX:XX. (bus atnaujinta)

meskutes sandslash 2017

Pirmasis žaidimas šeštadienio 10:50 val. ryte buvo su “Spirit on Lemon”.
2017 MM at Sandslash (3)Būrys aukštų vyrukų apšilinėjančių nenuteikė labai pozityviai, tačiau tik nuaidėjus švilpukui pabandėme patikrinti kaip priešininkai sugeba žaisti prieš ir pavėjui. Visos komandos pastangomis gynyboje privertėme atlikti netiklsius perdavimus ir perleisiti puolimo teisę mums. Greitos kontraatakos, tolimi metimai ir meškos įsivažiavo į savo žaidimą.

Dieną pradėjome malonia pergale rezultatu XX:XX. (bus atnaujinta).

2017 MM at Sandslash (6)13:30 išvydome niekur negirdėtą komandą – “Sandmade”. Meškučių puolimas vis dar buvo greitas su staigiais perdavimais, gynyba – taip vertė priešininkus klysti, tačiau, deja, patys perdaug diskų nepagaudavome. Džiugina tai, kad įveikėme “Sandmade”. Rungtynės baigėsi XX:XX. (bus atnaujinta).

Paskutinį žaidimą tą vakarą sužaidėme su viena iš Paryžiaus universiteto ultimeito klubo “Ah Ouh PUC” komanda papildyta keliais lenkų žaidėjais. Patys nesupratome, kaip ir kodėl jiems nusileidome.
Užfiksuotas rezultatas – XX:XX. (bus atnaujinta).

2017 MM at Sandslash (11)Sekmadienį pradėjome su stipriais varžovais iš Varšuvos – “Grandmaster Flash”.
Šios komandos nariai organizuoja šį turnyrą, tad jau buvo aikšu kad smėlio ir vėjo jie nebijos 🙂 Kaip Artūras sako, visos rungtynės prasideda 0:0, taip ir šį kartą, pradėjome nuo nulio ir pasikeičiant abi komandos apyligiai rinko savo taškus. Deja, įpusjėus rungtynėms, pasireiškęs nuovargis privertė dažniau klysti, o šeimininkams sekėsi labiau sugriebti diskus. Deja, nusileidome priešininkams XX:XX. (bus atnaujinta).

2017 MM at Sandslash (9)13:00 “muJAHedini dysku” – paskutinė mūsų varžovų komanda turnyre.
Komandoje ne vienas ir ne du aukšti žaidėjai ir beveik visi patyre metikai. Meškų komandos moralę keldavo greitos atakos tolimais metimais į taškų zoną, kurie būdavo konvertuojami į taškus. Deja, mūsų priešininkai patyrę ir jiems pavyko sulėtinti meškų puolimą ir pelenki rezultatą savo naudai 6:9.

2017 MM at Sandslash (10)

Kai kam nepatiko tokia šveicariška oponentų parinkimo sistema Sandslash smėlio turnyre, bet su priešininkais kovojom labai apylygiai todėl manau, kad sistema pasiteisino. Komandos su kuriomis žaidėme, paliko labai gerą įspūdį, pasveikindavo prieš žaidimą, o mūsų žaidėjui patyrus kokią traumą būdavo susirūpinusios ir paslaugios, dažnai baigus žaidimą girdėdavome oponentus suskanduojant Marių Meškų komandos vardą.

Meškų meškos apdovanojimą už trijų dienų darbą įteikėme – Justei!! 🙂 Šaunuolė Justė!! 😉

Didelį AČIŪ sakome mūsų Klaipėdos ekipažo vieninteliam vairuotojui Karoliui, kuris Visus parvežė gyvus ir sveikus IR kolegoms prisijungusiems prie bendro mūsų projekto! 🙂

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s