Tournaments

Lietuvos Čempionatas 2017

Lietuvos Ultimeito Čempionatas – tai svarbiausias Ultimeito renginys (galima pavadinti net švente), kuriame Marių Meškos nepasididžiavo ir sudalyvavo. LUČ šiemet vyko rugsėjo 23-24 dienomis. Senieji kalbėjo “kaip smagu sugrįžti į Kėdainius….čia seniau irgi vykdavo LUČ..” …sakė jie. Na, aikštynas iš tiesų geras, miestas įdomus, taksi mašinų – neperdaugiausiai, bet overall – faina! 😉

Taigi, Lietuvos Čempionate šiemet dalyvavo keturios, deja taip, tik keturios Lietuvos ekipos… Čia neaišku kame bėdos.. Žali Velniai…liko slėpti Kaišiadoryse, Colibri ar dabar jau Lapės sako labai norėjo, bet kam armija, kam komandiruotės, Velniai…. .- Velniai kažkodėl iš vis niekur nedalyvauja… Taškas šiemet be savo pagrindinių galvų komandos irgi nesurinko,.. Na o drambliai vos surinko viena mažą ir jaunimo pilną komandą (bent jau surinko ‘thumbs up’ už tai).

Taip jau gavosi, kad dalyvavo tik keturios komandos: Vorai, Skraidantys Drambliai, KossMix ir Marių Meškos. Nesvarbu kiek buvo komandų kiekvienos rungytnės vyko po 90 minnučių (liaudiškai, tai geros pusantros valandos galinėjimosi ir įrodinėjimo kas stipresnis). Visos komandos sužaidė rato varžybas ir sekmadienį paskutinės rungtynės – dėl vietos.

Meškos pirmą dieną žaidė prieš KossMix (rungtynių eigą galima peržvelgti čia – http://ultiorganizer.frisbee.lt/?view=gameplay&Game=2113). Kaip matėte duomenis…joa, geimas buvo permainingas ir ten buvo visko 🙂 Allthought – GG! Meškos turėjo visus šansus, tačiau nesusitvarkė (KossMix, jeigu skaitot, neįsiskaudinkit, bet pripažinkit, kad geimai vyko panašiu intensyvumu 🙂 ) BEET meškai sprandą laiku užlaužę KossMix’ai šventė pergalę (kuri pagal tik 4 komandų rato sistemą jiems buvo labai svarbi). Rezultatas 12-15. Geras geimas, geros emocijos po jo, ir kaip visada malonus ratelis su KossMix.

Antros dienos rungtynės prieš Vorus. Uff.. Rimtai, o gal net sunkiai nuteikia toks priešininkas, nors žaidėjų jų būta ir nedaug, tačiau – geri. Visada geri. Pagarba vorams! Taip sakant keep keep it real!. Rungtynėse klydo meškos. Gal ne tiek diskų iš meškų buvo atimta ar nublokuota, kiek jų nepagauta, neužfiksuota, perskubėta, nesusikalbėta. Prieš tokią komandą žaidžiant negalima sau leisti padaryti daugiau negu 5 durnas klaidas, o meškos tokių padarė mažiausiai 10+. Klydo visi…vieni daugiau kiti mažiau.. gaila, bet vorams meškos nebuvo lygiavertis priešininkas. Rungtynės baigėsi 4-15 (daugiau rez.).

Sekmadienį liko dvejos rungtynės ir abejos prieš tą pačią komandą – Kauno Skraidančius Dramblius. Niekas nieko nestrategavo, rytas, aikštės, apšilimas ir į aikštę. Meškos taip uždominavo priešininkus, kaip dieną prieš tai meškas vorai (rungtynių eiga). Drambliams nesisekė, o meškoms priešingai. Rungtynių pabaiga 4-15.

Paskutinės rungtynės dėl 3-ios vietos – prieš Kauno ekipą. Vėl… (rungtynių eiga) iš šono stebint atrodė gana nervingas mačas…ir permainingas.. Meškos įžengė į klaidų mišką iš kurio labai sunkiai rasdavo išėjimus į šviesą. Deja, vėl buvo labai daug diskų pamesta. Klydo visi, bet labiausiai nustebino taip vadinami lyderiai.. nesėkmės lydėjo Artūro, Justo, Renato, Aido sprendimus….. Tiesa, Aidui pavykdavo klaidas ištaisyti gynybos metu ne vieną diską nurąškius iš priešininkų. Deja, Marių Meškos to patvirtino taisyklę ir to paties priešinko du kartus viename turnyre nenugalėjo. Rezultatu 11-15 drambliai iškovojo pegalę.

mariu meskos luc 2017 sotgBet čia dar neminėjau apie tai kokia graži buvo utimeito šventė!!! To žodžiais nenupasakosi ir filmuke neparodysi 🙂 Visi kas buvo – pajuto, o tie kas nedalyvavo…. – ką čia jau padarysi.

Artūras visiems rimčiausiems įteikė taures ir medalius:
1.Vorai
2.KossMix
3.Skraidantys Drambliai

+ Kęstučiui (kaip jau daug kam įprasta) REZULTATYVIAUSIO ŽAIDĖJO apdovanojimą

O Marių Meškos iškovojo ŽAIDIMO DVASIOS TAURĘ!

Visi laimingi dalyvave šventėje. Meškos su nekantrumu laukia kitų varžybų!

mariu meskos LUC 2017

Komentuok / Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s